2733
2734
۲۰سالمه  ببین بابای من ادمی نیس ک زبون حالیش باشه من خودم مشکلاتو بادحرف حل میکنم اما هر ادمی ...

ماشالله بزرگی که 🥰بزرگ تر از من یک سال 

باید صبر کنی عزیزدلم فقط صبر صبر صبر 

فرار که اصلا فکرش رو نکن منبع درآمد که نداری یا خونه میخوای بری کجا ؟اونم تو شهر پر گرگ 

مرگ هم اصلا درست نیست ،بمیری چی درست میشه دو روز دور از جونت برات گریه میکنن و بعد فراموش میشی ،مطالعه کن کاری که پدرت دوس داره انجام بده تا شاید نرم تر بشه ،مشاور هم کمک کننده هست شما که خودت بزرگی بهتر میدونی 🥰❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بده میدونم ولی جدی چرا اهمیت میدید خودتون خودتونو ببرید بالا مثلا چه میدونم پدرتون میفرمایند نم ...

😭😭😭😭عزیزم حالم خیلییییی بده خیلی بابای من اخلاقش افتضاحه

آخرش که چی؟!
2728
ماشالله بزرگی که 🥰بزرگ تر از من یک سال  باید صبر کنی عزیزدلم فقط صبر صبر صبر  فرار که ا ...

من دلم نمیخاد ب حرف اون گوش بدم 

از بچگی منو کوچیک کرده 

بخدا هیچ کار بدیم نمیکنم ولی ادم نیس

آخرش که چی؟!
من دلم نمیخاد ب حرف اون گوش بدم  از بچگی منو کوچیک کرده  بخدا هیچ کار بدیم نمیکنم ولی اد ...

خیلی ناراحت کننده است 🥺🥺🥺🥺🥺

واقعا متاسفم عزیزم اما اصلا به مرگ فکر نکن امیدوارم اوضاعت بهتر بشه 🥰😘

2738
این شد یه چیزی ،اگه راه دیگه ای نداری خیلی بهتر از مرگ و فرار🤔اما درست انجام بشه شرایطت بدتر این نش ...

اره دگ منتطر درستشم ولی دگ چقدر صبر کنم بخدا خسته شدم ب قران کم اوردم دگ دلم نمیخاد اینجا باشم

آخرش که چی؟!
2706