2737
2734

استارتر ببخشید نمیتونم تاپیک بزنم سرم از بس خاروندم زخم شده وخونی😱😭نگید برو حموم روز در میونم میرم ولی خیلی چرب میشه سرم آره از شامپومم هست فعلا کسی نیست بره بگیره تنها فقط بابونه صحت هست🤦🏻‍♀️که این فشار آب وامونده آخرشب خوبه منم آخرشب میرم فقط بگید چی بزنم یکم خارشش خوب بشه چیزی که توخونه باشه حالا بگید😭😭😭😭😭

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چرا حالم بهم خورد 

شیر الاغ اخه    

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2728
استارتر ببخشید نمیتونم تاپیک بزنم سرم از بس خاروندم زخم شده وخونی😱😭 نگید برو حموم روز در میونم می ...

شپش نداری  احیانا 

مپندار ؛ ای در خزان کشته جو      که گندم ستانی به وقت درو
2738
استارتر ببخشید نمیتونم تاپیک بزنم سرم از بس خاروندم زخم شده وخونی😱😭 نگید برو حموم روز در میونم می ...

عزیزم منم مشکل شمارو دارم شامپومم خوبه ولی شنیدم میگن سرکه سیب میزان چربی پوست رو کنترل میکنه ریسک داره ولی من میخوام امتحان کنم ذله شدم بسکه موهام چرب میشه و به کف سرم میچسبه کسی ببینه فک میکنم سال تا سال حمام نمیرم درحالیکه هررزو یا روز درمیون دوش میگیرم سرمم خوب میشورم ولی چربه لعنتی فقطم کف سذم چربه پایین موهام خشکه😑😑😑

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......

حنااگه داری باابجوش مخلوط کن بزارروسرت زودبشورش ضدحساسیته 

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
عزیزم منم مشکل شمارو دارم شامپومم خوبه ولی شنیدم میگن سرکه سیب میزان چربی پوست رو کنترل میکنه ریسک د ...

دقیقا

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
2706