2737
2739
عنوان

خیاط ها لطفا بیاید یه سوال

73 بازدید | 5 پست

سلام.من میخوام برم خیاطی یاد بگیرم برا خودم درآمدی داشته باشم

الان صفرم ب نظر شماچیکار کنم ک خیاط خوب و کار بلدی بشم .خیلی هم علاقه دارم.چه چیزایی یه خیاط رو معروف میکنه .استرس اینو دارم برم خیاطی نکنه چیزی یاد نگیرم یا کارم رو مشتریا دوس نداشته باشن .چه مراحلی از خیاطی رو باید طی کنم .هرکی چیزی میدونه راهنماییم کنه .پلیز

فقط باید خیلی صبر و حوصله و دقت داشته باشی 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کلا ک نازک دوزی و ضخیم دوزی رو ک باید بری

لباس شب درآمدش خیلی خوبه، اینم باید بری

تنها راهشم وقت گذاشتنه

باید وقت بزاری، تک تک آموزش ها رو بدوزی

سعی کن اول برای خونوادت مادرو خواهرت رایگان بدوزی ک کارات دیده بشه و نواقصش رفع بشه

اصلا توش عجله نکن

والا من خودم زیاد دوس ندارم ولی دخترعموم توی شهرمون معروفه کارش خیلی خوبه اونم واسه اینه که سالهاست کارش اینه

واسه تبحر توی اینجور کارا تمرین زیاد لازمه. باید خیلی صبور باشی که اگه نتونستی چیزی رو خوب بدوزی دوباره و دوباره و دوباره تلاش کنی 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!