2733
2734
عنوان

خیاط ها لطفا بیاید یه سوال

223 بازدید | 8 پست

سلام.من میخوام برم خیاطی یاد بگیرم برا خودم درآمدی داشته باشم

الان صفرم ب نظر شماچیکار کنم ک خیاط خوب و کار بلدی بشم .خیلی هم علاقه دارم.چه چیزایی یه خیاط رو معروف میکنه .استرس اینو دارم برم خیاطی نکنه چیزی یاد نگیرم یا کارم رو مشتریا دوس نداشته باشن .چه مراحلی از خیاطی رو باید طی کنم .هرکی چیزی میدونه راهنماییم کنه .پلیز

اول اینکه متود خوبی رو انتخاب کن مولر بهترینه.

دوم باید حوصله داشته باشی

سوم کارت باید تمیز دربیاد.

بازم اگه سوال داشتی بپرس من درس این رشته رو خوندم طراحی و دوخت لباس

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اول که رفتی کلاس یادت باشه تمیز بدوزی درزایی که میدوزی اتو کن .اتو کردن تو خیاطی خیلی تو تمیز نشون دادن دوخت تاثیر داره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️🌺 صلوات برای سلامتی و ظهور آقاامام زمان (عج)💚ایران من 🇮🇷          از اول خرداد ۱۴۰۲ تصمیم گرفتم لاغر بشم ۷۵ کیلو هستم هدفم ۶۰ امروز ۱۹مرداد ۱۴۰۲شدم ۶۵کیلو😍.دارم بهت نزدیک میشم ۶۰ 😘
2728
اول اینکه متود خوبی رو انتخاب کن مولر بهترینه. دوم باید حوصله داشته باشی سوم کارت باید تمیز دربیاد ...

خب برای دوخت تمیز باید چیکار کرد؟؟؟

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
2738
برای دوخت تمیز چیکار باید کرد

برا دوخت خوب همیشه باید برشات درست باشه . همیشه از راه پارچه ببری . اندازه درز رو درست بزاری. برای تیز شدن موقع برگردوندن چرت بزنی . اینا رو که مربی میگه رو از اول انجام بدی و سر سری نگذری یه خیاط تمیز دوز میشی که مشتریتم زیاد میشه 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️🌺 صلوات برای سلامتی و ظهور آقاامام زمان (عج)💚ایران من 🇮🇷          از اول خرداد ۱۴۰۲ تصمیم گرفتم لاغر بشم ۷۵ کیلو هستم هدفم ۶۰ امروز ۱۹مرداد ۱۴۰۲شدم ۶۵کیلو😍.دارم بهت نزدیک میشم ۶۰ 😘