2733
2734
عنوان

خاهرشوهرم...بقول خودش رقیب کاری!!

300 بازدید | 26 پست

سلام

من اپیلاسیون کارم خاهرشوهرمم اپیلاسیون کارشد بعدازمن!

امروزمشتری داشتم اصرارداشت ک اونم کمک کنه مشتری گفت نه.بعد گفت زود تموم بشه.

منم گفتم باشه 

اخربه مشتری میگه شمارتو میدی بمن برنامه بدی.

گفتم اره شمارشو گرفت.گفت تو واتساپ پیام میدم بهتون.

پرسیدم حالا چرا شمارشو گرفتی گفت واس برنامه

حالا بحث حسادت نیس بحث اینه فکرمیکنم زرنگ بازی درمیاره.مثلا بگه بیا ازاین ببعد من انجام بدم.اخه مشتری گفت مشکل پولشم نیس.بخدا گفتم نصف پولو بهش بدم ک کمکم کرده.بنظرتون چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای این اپیلاسیون کارا چرا اینقدر با هم‌مشکل دارن؟؟

من یه بار رفتم اپیل کنم زنه تو ارایشگاه اومد واسه اپیل به من گفت شماره میدم ازین به بعد به ارابشگاه زنگ نزن مستقیم به خودم زنگ بزن.بعد که اپیلاسیونم تموم شد و اپیلاسیون کاره رفت ارایشگره یعنی صاحب معازه گیر داد بهم که دیدم یه شماره بهت داد زود بگو ببینم چی گفت؟ منه بیچاره هم موندم تو دو راهی  هیچی نگفتم و دبگه هم اونجا نرفتم.

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2728
بیخیال.....شناخته نشم.ب مشتریم پیام بدم اخه چی بگم ؟اخه گفت همکارامم معرفی میکنم بهتون

این یه مورد بیخیال شو

ضایعست چیزی بگی

روزی شما از اون جداست، مطمین باش به خودت میرسه

مشتریهای دیگه رو نذار اینطور شن

بیخیال.....شناخته نشم.ب مشتریم پیام بدم اخه چی بگم ؟اخه گفت همکارامم معرفی میکنم بهتون

منم اپیلاسیون کارم

اوه  این سرّی  بازیا چیه،  مگه تو هر شهر فقط  یه اپیلاسیون کار عست؟

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...
وای این اپیلاسیون کارا چرا اینقدر با هم‌مشکل دارن؟؟ من یه بار رفتم اپیل کنم زنه تو ارایشگاه اومد وا ...

اخه ارایشگاه درصد بیشتر میگیره،  واسه همین مستقیم به خود اپیلاسیون  کار بگی هم  پول کمتری میدی،  هم کل پول تو جیب اپیلاسیون کار میره

نباید  میذاشتی بیاد 😐آرایشگری کلا همینجوره فقط باید زرنگ باشی مشتری جم کنی هی بگی به سالن زنگ نزن ازونجا نوبت نگیر 😐😂سخته

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2738
این یه مورد بیخیال شو ضایعست چیزی بگی روزی شما از اون جداست، مطمین باش به خودت میرسه مشتریهای دیگ ...

باشه عزیزم.اخه زشته خودشوانداخته وسط ک بزارید منم انجام بدم.بعدم شماره گرفت ک برنامه درسی ازش بگیره.خب من یکماه دیگه ب مشتری پیام میدم.ببینیم چی میگه بعد فاتحه میکنم ب خاهرشوهرم

تا بحث اپیلاسیون داغه منم ی سوال بپرسم😅 خانوما برا بیکینی چجوری اپیلاسیون کنیم ک دردش کمتر باشه و ...

خودت که بار اول نمیتونی، سخته

ولی هر قسمت رو باید کم کم  بندازی و بکشی

منم اپیلاسیون کارم اوه  این سرّی  بازیا چیه،  مگه تو هر شهر فقط  یه اپیلاسیون ک ...

نه متوجه شدی چی گفتم؟؟؟؟؟مشتری ازمن.یه اپی کار دیگه شمارشو بگیره یخورده من ازشناختی ک دارم فکرمیکنم برای خودش میخاد اخه خودش مشتری کم داره

همونجابود دیگه.ولی من رکم ب داداش میگم اگر مشتریمو ببره واس خودش

خوب میکنی😐

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2706