2737
2739
عنوان

خانما توربه خدا دعام کنین بچه کوچیکمم برد شوهرمم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1340 بازدید | 63 پست
حالا منم بخاطره بچه هام مجبور میشم الان دخترکوچولوم از ساعت ۳ شیر نخورده خدا جواب اون بیشرف بده  ...

لا اله الله خدا یا کجایی این ظلما رو جواب بدی اعصابم خورد شد بخدا برات بچه شیر خوار رو جدا کردن از مادر اخر بی رحمیه به قران اهت دامنش و میگیره شک نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر بد شده خانواده تو ایران همشون در گیرن با این مسایل ندیدم کسی رو شوهرش مثل ادم سالم باشه اخلاقی ...

دقیقاً منم هر کسو دیدم یک مشکلی از جانب شوهرش داشته بیشترم زنهای خوب وآبرو دار  ...ولی برعکسشم دیدم 

مثلاً یک نمونش حتی تو ظرف یک ساعت بیشتر نبود بخدا رفتم کارهای سهام عدالتمو درست کنم شوهرم توماشین بیرون من توپیشخوان  یک زنو شوهری باهم بحث داشتن مرده همش به زنهای دیگه توجه میکرد زنشم خودخوری یک بارم مرده اومد کنار من نشست همون لحظه پاشدم واخم کردم بهش رفتم کنار زنش نشستم بیچاره انقد دلش پر بود .....

2728

من خودم دیدم تو مغازه شوهرم بودم اومد تو فک نمیکرد من زنشم فک کرد مشتریم خرید کرد پول کم داشت شماره تلفن داد گفت تماس بگیر و لبخند پر معنی زد و منم دست و پام به لرزه افتاده بود شوهرمم دسپاچه شد گفت خانم نداری نبر ,حالا اگه من اونجا نبودم چی میشد واقعا

هیچ ترس و واهمه ای ندارن واقعا زن انگار کنیزه 

آره فکر میکنن خودشون چین حالا قیافه میگیرن واسه همسراشون حالا اینم بگم من چادری وخیلی باحجاب ولی زنش کمی شلخته بود خودش خیلی بیشتر شلخته بود الان بیشتر زندگیا داغونه صورتاشونو با سیلی سرخ میکنن ولی بعضیا م واقعً خوش شانسن.. 

آره فکر میکنن خودشون چین حالا قیافه میگیرن واسه همسراشون حالا اینم بگم من چادری وخیلی باحجاب ولی زنش ...

نمیدونم چرا هر چی هرزست گیر ادم.حسابی میافته زن بد مرد خوب گیرش میاد زن خوب مرد بد ,اکثر زنای خانوم و با وقار شوهراشون پاشون میلنگه

2738
چقدر بد شده خانواده تو ایران همشون در گیرن با این مسایل ندیدم کسی رو شوهرش مثل ادم سالم باشه اخلاقی ...

شبکه های جم و... مگه بی دلیل و از رو لطف ، اینهمه هزینه میکنن و رایگان برا ما ها پخش میکنن؟

حالا شبکه های مجازی هم که سر جای خود..

رسما بنیاد خانواده رو هدف گرفتن.

تازگی ها شنیدم یکی از اشناهای نزدیک که متاهل هم هست از یک پسر مجرد که ده سال هم ازش کوچکتره ،جنین دوماه سقط  کرده 😢😷

قدیما اینهمه متاهله بی تعهد وجود داشت ؟

الان علاوه بر بعضی مردای متاهل ،بعضی زنهای شوهر دار هم ،میدوئن که از قافله عقب نمونن 😑

موندم با چه رو و وجدانی😔

تو بد زمانه ای هستیم

خدا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کنه ،ان شاءالله

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطا نیست.بارالها مرا همیشه به هرجا روم به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود بصیرت و حجت روشنی که داد یار و مددکار باشد،عطا فرما. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان asfaa هستم.خداجونم شکرت
نمیدونم چرا هر چی هرزست گیر ادم.حسابی میافته زن بد مرد خوب گیرش میاد زن خوب مرد بد ,اکثر زنای خانوم ...

آفرین منم اینو دیدم ومیبینم متاسفانه میگن سیب سرخ نصیب شغال میشه این ضرب المثل خیلی بجاست مثلاً یه زن آروم وخوب سازگار مرد بدی نصیبش میشه وبرعکس.....

اره والله رسم زندگی اینه گویا ,

من که دلم خیلی گرفته دلم به شدت نازک شده قبلنا چقد خوشبختی زیاد بود الان زندگی خیلی سخت شده کرونا باعث شده همو ن رفت وآمد کمی هم که داشتیم نباشه فاصله طولی  که جای خود مهربونی هم نداریم ..

من که دلم خیلی گرفته دلم به شدت نازک شده قبلنا چقد خوشبختی زیاد بود الان زندگی خیلی سخت شده کرونا با ...

اخ بانو خوب گفتی به قران ,دل منم خیلی نازک شده اعصابم که ی تار مویی انگار ,استرس تمام وجودم و میگیره یهو نفسم کم میاد من خیلی پوستم کلفت بود پدرم فوت کرد این طور اسیب ندیدم ولی الان اوضام خیلی خرابه ,

2706