2733
2734
عنوان

میخوام سیسمونی بخرم لطفا راهنمایی کنید.پیشاپیش ممنونم

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 90 پست
البته پارچه خودش ک نمیشه رختخواب بشکافم مخمله و جنس خوب پارچه اضاف روش نیس همین ی تیگه مخمل صورتی &n ...

روی همون یه تیکه صورتی یه پارچه دیگه بدوز 

کاغذ بنداز روی اون تیکه صورتی دورتادورشو با خودکار بکش مثل الگو 

بعد اون کاغذو بنداز رو پارچه یکم بزرگتر ببر

بعد دورشو بده تو اتو کن به زیر 

برار رو قسمت صورتی ترجیحا با دست دور دوزی کن 

خیلی خوب میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرم بستگی به بچه داره   بعضی نوزادا زود وزن میگیرن بعضیا نه

پسرم موقع زایمان وزنش3/5بود الانم وزن گیریش خوبه ولی حداقل تا دوماه صفرمیخواد به نظرم

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
لباس صفر زود کوچک میشه لباس سایز ۱ بخر 

لباس سایز یک هم برای اوایل خیلی بزرگه مجبوری پاچه های شلوار و دم آستینش را همش تابزنی

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
پسرم موقع زایمان وزنش3/5بود الانم وزن گیریش خوبه ولی حداقل تا دوماه صفرمیخواد به نظرم

منم دوسدارم لباس بچه اندازش باشه فیت تنش باشه 

انقد بدم میاد استین و پاچه رو تا میزنن😤😤😤😤

بچه خواهر من ۷ماهه دنیا اومد تا سه ماهگیش صفر میپوشید😂😂😂😂

من تجربما گفتم 

تازه پسرم ریز هم نبود

به نظرم چهار دست صفرمیخواد

2738
منم دوسدارم لباس بچه اندازش باشه فیت تنش باشه  انقد بدم میاد استین و پاچه رو تا میزنن😤😤😤😤

دقیقا مخصوصا اگه بخوای جایی ببریش

اخ اخ خواهر خدا به من رحم کرذ میخواستم ماشینمو بفروشم برم بورس  یعنی خدا اینجور وقتا خودشو نشو ...

ما نصف سرمایمون رفته ،تواین هاگیر واگیر  قرعه کشی ایرانخودرو برنده شدیم

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
😂😂😂زندگی رو دارن هر روز بهمون سخت تر میکنن دیگه چرا غصه هم بخوریم خودمون  انشالله نی نی گلت ...

توکل برخدا.خدا کنه همین باشه.بدجور افسردگی گرفتم

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
بعد فقط لباس بیمارستانی و لباس نرم منزل بخر نمیدونی چه فصلی بدنیا میاد که لباس بیرون و زمستونی بخری

بیشتر کالسکه و اینا فعلا میخوام بخرم 

لباس باشه تا همون موقع ها 

کالسکه برند قیمت مناسب چی خوبه؟؟؟

دلیجان کدوم مدلش بهتره؟؟

2706