2737
2739
عنوان

چند درصد روی حرفاتون موندین؟؟؟

163 بازدید | 26 پست

سلام.من یک کاربر مرد هستم.

همه ما  موقع ازدواج یکسری حرفا میزنیم و یه چیزایی هم میشنویم.بعد شرایط همدیگه رو قبول و،ازدواج میکنیم.حالا فکر میکنید خودتون و طرف مقابلتون چقدر به قول و قرارهای گذاشته شده پایبند موندین؟؟؟ممنونم از همه عزیزان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۱۰۰درصد جفتمون

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2740

مجرد هستم اما طبق دیده ها وشنیده ها

مخصوصا تو این سایت که خب بی تعارف تر میشه واقعیت های جامعه رو دید

اغلب پایبند نبودن

یه سری که خب ازدواج سنتی داشتن میشنوم که اصلا اشنایی که چندان در کار نبوده یا طرف مقابل در زمان عقد و نامزدی خودش رو نشون نداده

اوناییم که با عشق ازدواج میکنن که خب عشق کور و کر میکنه ادم رو

ایرادات طرف مقابلش رو نمیبینه میگه هر چقدرم بد باشه باهاش میمونم

شرط و شروط های بچه گانه یا زیادی ارمانی گذاشته میشه و طبیعیه که فراموش میشه

البته استثنا هم هست

بنابراین من به شخصه با هر دو مدل ازدواج مخالفم

اشنایی نه روش غیر سنتی ای که عشق درش دخیل نباشه شاید بهترین روش ازدواج باشه تو دیدگاه من