2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اشتباه نکن مشاورا چرت زیاد میگن این مرد تو رو نمیخواد تا دیر نشده برو دنبال حق و حقوقت

الان هم به التماس افتاد چون میدونه قبل یکسال اموالی که انتقال داده رو دادگاه میگیره واسه مهریه داره وقت کشی میکنه  

چرا برنمیگردونه به نامش؟!؟!

خب دیگه مشکوکه متاسفانه:)

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!
2738

میتونی بگیری 

الان دیگه دوره این زرنک بازی ها که بکنن به اسم یکی دیگه تا مهر ندن گذشته 

قانون تغییر کرده 

حداشو از این آدم 

وقتی خودش میگه دیگه نمیخوامت و طلاق 

به چه امید موندی 

برو خونه بابات 

ایشالله موقعیت بهتر

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

عزیزم اگه معطل کنی متاسفانه چون هیچی نداره دستت به هیچ جا بند نیست اونوقت باید به چیزی دستی هم بدی تا اقا بیاد طلاقت بلده 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

آخه دلیلش چیه؟؟؟اصلا کاری به التماساش نداشته باش کاراتو انجام بده 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

عزیزم یه چیزی بگم .الان مث قبل نیس واسه مهریه ک نداره گسی بندازن زندان .قطع بندی میکنن میلا سالی ۱ سکه.... بعد اگه کسی جیزی ب نامش نباشه هیجی ب هیچی .زرنگ بوده حیلییی اموالشو زده ب نام دیگه دیگه

خداروشکر..🌱🌹 خانوم اقامونم💍💍..میشه یه صلوات برای مشکلم بفرستین🌺🌺

اون قبلا اطلاعات جمع آوری کرده که‌ اموالش و انتقال داده مطمئن باش بعد عروسی هم باز اذیت می کنه ،اگه این طوریه مهرت و بذار اجرا ،ما زنا همیشه گول می خوریم التماست می کنه برمی گردی سال که میگذره دیگه نمی تونی کاری کنی بگو بزنه به نام تو اگه راست می گه 

2706