2733
2734
عزیزم شما درست میخونی چی نوشتم میگم پسر همسایمون اموالشو دو سال پیش زد به نام پسر عموش و نرفت بزنه ب ...

ای واااای  عزیزم بخدا الان گرفتم چیشد

خوب دقیقا شوهر منم ک  بنام پسر خالش بعد پسر خالش عقد بسته داره زن طلاق میده بعد من هرچی ب شوهرم میگم  بیا برو بنام خودت شوهرم نمیزنه میگه دختره خودش دلره توافقی جدا میشه خنگه 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
ای واااای  عزیزم بخدا الان گرفتم چیشد خوب دقیقا شوهر منم ک  بنام پسر خالش بعد پسر خالش عق ...

شوهرت الان هم بزنه به نامش تا 7 ماه دیگه دختره میتونه نسبت بهش اقدام کنه چون یک سال نگذشته از انتقال اون ماشین 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرت الان هم بزنه به نامش تا 7 ماه دیگه دختره میتونه نسبت بهش اقدام کنه چون یک سال نگذشته از انتقال ...

دلم خونه خواهر 

میگم بکن ب نام خودت میگه  باید خلافیشو پرداخت کنم خلافی ماشینم میشه یک میلیون پول ندارم 

بنطرت درست میگه؟

اخه ی سری رف ماشینو  مهظری بکنه بنام خودش یعنی وکالت بگیره  از پسر خالش کردیگ برای تعویض پلاک  خودشرباشه پسر خالش نیاد

حتی قولو قراری مهظر هم گزاشتن

طهرش ک برگشت گفتم کردی گفت نه و دیگ هم نرف دنبابش

تاینکه تو دعواهمون لو داد ک مادرش گفته برگ سبز ماشینت گم شده اخه دست مادر خیر ندیدش بوده برگ سبز ماشین

دیگ کنسل شد ماشین بنام کردن 

الهی ک خییییییر از روزگار ماررشوهرم خدا برداره الهی ک سرطان درد بی درمان نصیبش کنه

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
دلم خونه خواهر  میگم بکن ب نام خودت میگه  باید خلافیشو پرداخت کنم خلافی ماشینم میشه یک می ...

وقتی توقیف اموال زد زن پسرخالش حال مادرشوهرت جا میاد 

ماشینتون چیه 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2731
اره  ۲۱۴ سکه

فردا صبح ناشتا برو مهرتو بزار اجرا دختر 😖 این دیگه کیه جونور دو پا ! چقدرم زرنگه میخواد مفت مفت عذرتو بخواد  دو سال حالشو کرده و دلشو زده بره سراغ نفر بعدی 

مدیونی اگه نقره داغش نکنی اگه واقعا بی گناهی 😒😶

حتما از یه وکیل خوب کمک بگیر. هنوز هیچ اقدامی نکردی و حکم قاضی نداری و همسرت قبل از شما این کار رو انجام داده؛ این کار فرار از دین نیست؛ حتما حتما با یه وکیل دیگه حرف بزن و بعد اگه میتونی بهتر اینکه چیزی رو به نام خودت بزنی.

2738