2737
2739
عنوان

قرص فت فست کسی خریده رفتم خریدم

93 بازدید | 10 پست

نمیدونم اشتباهه کارم یان اصلا میلی ب غذا ندارم از صب تا شب چیزی نخورم احساس گرسنگی نمیکنم الان خریدم اوردم کسی نتیجه گرفته سینه کوچیک باس ن کوجیک صورت لاغر با اینکه مادر دوتا بچم ولی مسخره اس خیلی لاغرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
از عطاری بخرم یا داروخونه ببرم پس بدم ینی؟؟

ببین این دارو ها خوبه چاق میکنه قشنگ چند تا از دوست ای من مصرف کردن خوب بود ولی بعدش خیلی عوارض پس دادن ...اکثرا کیست زد تو بدنشان...

خاکشیر اره عطاری ولی زینک داروخانه

ببین این دارو ها خوبه چاق میکنه قشنگ چند تا از دوست ای من مصرف کردن خوب بود ولی بعدش خیلی عوارض پس د ...

الان چیکار کنم ببرم پس بدم اخه همه خانوما ماشالا تو پر یا چاق مثلا من کنار خواهرشوهرم انگار بچشم قدم از اون بلتده ولی اون چاقه ماشالا عین چی میخوره ولی من اصلا  نمیدونم دودلم

الان چیکار کنم ببرم پس بدم اخه همه خانوما ماشالا تو پر یا چاق مثلا من کنار خواهرشوهرم انگار بچشم قدم ...

خو می خوای استفاده کن یه دوره ولی مصرف آب رو ببر بالا چون من هیچ دارویی ندیدم اندازه این چاق کنه ولی خوب هر دارویی عوارض خودش رو داره ...همینا هم اشتها اور هم هستن اگر تنبلی کنی و غذا نخوری معده ات رو می سوزونه