2737
2739
عنوان

با یکی که اومده مهمونی خونمون بعد میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا چرا چن سالته  اونا چن سالشون  شاید کوچولو هستن

اون یکی ۲۴ اون ۲۶ خودم ۲۱

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2728
تو چاییش تف کن

👌وای مرسی حتما دلم خنک شه

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2740

وا خوب لابد با اونا بهش خوش میگذره

سخت نگیر یعنی چی خوب طرف حق انتخاب داره

حالا تعارفت میزد میرفتی بهت خوش نمگذشت یا چیزی بهت میگف بدت میومد خوب بود؟

_۰__۰_ برا پسرم دعا کنید خوب بشه. ممنونم
اون دوتا خواهرت چند ساله ان؟شما چند ساله ای؟طرف چه نسبتی باهاتون داره؟ 

اون یکی خواهرم ۲۴ اون یکی ۲۶ خودم ۲۱ داییم

خب شاید امر خیری در نظر داره براشون؟

نه بابا کلا هیچکی منو ندوس 😔

تو چاییش تف کن

💦💦💦👹👹👹👹

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖