2733
2739
عنوان

خواستگار. خواهششش میکنم بیاد

252 بازدید | 42 پست

بچه ها من یه خواستگار برام اومده کهاز هر نظر خوبه نه عالی ها ولی خوبه و به دلم نشسته مشکل اینه ایشون ۵ سال قبل عقد بوده و اون باهم به شدت به مشکل خوردن بعد از ۳ماه درخواست طلاق دادن و الان ۵ ساله که ادامه پیدا کرده به خاطر سکه و این حرفا و طبق تحقیقات ما مقصر اول و آخر اون دختر بوده حالا اینا به من میگن نامزد کنید تا کار اون دختر تموم بشه

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
میشه دلیلشو بگید؟

زندگی قبلی این آقا تموم نشده

بعد به نظر من کسی که زن طلاق می ده باید بره دنبال کسی که مثل خودش باشه یعنی دختری که جدا شده باشه

شما که مجردی بهتر با یکی مثل خودت که قبلا ازدواج نکرده ازدواج کنی

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵

از قدیم گفتن

زن مُرده رو زنش دِه      زن طلاق داده رو سنگش دِه

عجله نکن اگه طلاق نداد اونو چی؟ بعد میخوای با هوو زندگی کنی یا به مشکل بخوری؟ 

بزار تکلیفش مشخص شه بعد پیش قدم بشه

اگر انسانی هستی که نمیتوانی به داد کسی برسی اقلًا  "آدم"  باش و داد کسی را در نیاور !
شما به جای من چیکار میکنید من به شددت ناراحتم واسم سنگینه میخوام بگم نه ولی خب آدم خوبیه و خیلی به د ...

5سال تو عقد بوده ، حالا سه ماهه  درخواست طلاق داده؟مطمئنی تو عقد بوده؟

به نظرم اون خودشم ارامش نداره، باید بگذره از طلاقش

مواظب باش فقط برای خلاص شدن از دست  اون دختر سراغت نیومده باشند.

البته به شرایط خودتم بستگی داره

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خورد، ببین چی میشه اون کس که یه جو از حق مردم خورد، کسایی که تو این دنیا حساب مارو پیچیدن، یه روزی هرکسی باشن حساباشونو پس میدن، عبادت از سر وحشت واسه عاشق عبادت نیست، پرستش راه تسکینِ پرستیدن تجارت نیست، سرِ آزادگی مردن ته دلداگی میشه، یه وقتایی تمام دین همین آزادگی میشه، کنار سفره خالی یه دنیا آرزو چیدن، بفهمن آدمی، یک عمر بهت گندم نشون میدن، نزار بازی کنن بازم برامون با همین نقشه، خدا هرگز کسایی رو که حق خوردن نمی‌بخشه، کسایی که به هر راهی دارن روزیتو میگیرن، گمونم یادشون رفته همه یک روز میمیرن، جهان بدجور کوچیکه همه درگیر این دردیم، همه یک روز میفهمن چه جوری زندگی کردی
نه بزار اول جدابشن گناه داره اون دختره هرچقدرم که مقصر باشه قبل از طلاق حق نداری  با نامزدش ازد ...

اصلا 5 ساله ندیدن همو فقط وکلا میرن دادگاه این به خاطر مهریه عقد کرده نکه خانواده پسر اینو بگنا ما خودمون تحقیق کردیم

5سال تو عقد بوده ، حالا سه ماهه  درخواست طلاق داده؟مطمئنی تو عقد بوده؟ به نظرم اون خودشم ار ...

نههههه ۳ ماه اول درخواست دادن و الان ۵ ساله که تموم نشده به خاطر مهریه

یکی همسایه ما بود.اومدن طلاق بگیرن سر طلا و مهریه کش پیدا کرددوسه سال.اقا و اومد و یکی رو عقد کرد ک مثلا دیگه بعد یه ماه خانم قبلی رو طلاق بده هرجور شده.اما دختر قبلیه تا فهمید گفت من با همه چیت میسازم.این اقا هم موند وسط،دوراهی نامرد.یهو یادم اومد 

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍