2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ازدواج دوممه اره شکرخدا😍

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2742

راضی ام خداروشکر 🙂

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2740

بله خیلی زیاد    ولی ۸سال  زجر میکشم  از دست دنیا 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

بله الحمدلله .. پدر شوهرم به رحمت خدا رفته ... مادر شوهرم خیلی کم خونه ما میاد .. یه برادر شوهرم فوت کرده ... فقط یک برادر شوهرم هست اونم با زنش شهرستانه و هر کی سرگرم زندگی خودش..  خواه شوهر ندارم .. شوهرم اهل کار و زندگی هست .. هم پسر دارم هم دختر .. به اندازه خودم دارم .. الحمدُلله خونه هم خریدیم .. باز هم بگم یا بسه خدا رو شکر الحمدُلله لطف خدا به ما زیاده انشاءالله همه خوشبخت بشن البته قبلا خیلی صبر کردم از خیلی چیزها گذشتم با شوهرم راه اومدم ... با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کردم .. و خیلی بهم فشار اومد ولی الان خدا رو شکر میکنم بابت همه چی 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.
2706