2733
2739
عنوان

چرا خواستگار ندارم؟

491 بازدید | 64 پست

لیسانسم ۲۵ سالمه قیافم خوبه مشکلی ندارم...ولی خواستگارام خیلی دربو داغونن خیلیییییی.شاید فک کنید سخت گیرم ولی ن بخدا واقعا خواستگارم خوب نیستن...

دوسپسرم ندارم با یکی بودم ۴سال نشد ازدواج کنیم شهرمونم کوچیکه جای خاصی نمیشه رفت ک تو دید باشی.معرفم ندارم ینی روم نمیشه به کسی بگم کسیو به من معرفی کن😥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

همش تو اجتماع باش،کار پیدا کن،کلاس های مختلط برو بالاخره یکی پیدا میشه

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
2738

هنوز موقش نشده گلم

میاد ایشاله🤍

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

یه جا خوندم نوشته بود اگه پسرای در سن ازدواج همه ازدواج کنن فقط یک سوم دخترا متاهل می شن 

دوسوم دخترا مجرد می مونن مگه پسرا دو سه تا زن بگیرن خبرشم موثق بود

منم عین تو خواهر همینه دیگه جون خوب کار نداره اون که کار داره اخلاق نداره اونم که هم کار داره هم اخلاقش خوبه انقدر زن بد تو جامعه زیاد شده از نداری که وفاداری و تعهد اخلاقی نداره کم پیش میاد یه مورد نسبتا خوب پیداشه 

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
2706