2777
2789
عنوان

کسایی که جدا شدید(طلاق گرفتید)بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 29 پست
خانوادت حمایتت میکنن؟ تمام تلاشتو بکن زندگیت درست بشه سخته با بچه عزیز دلم باید خیلی قوی باشی

خیلی سعی کردم،خیلی

چندساله

دیشب با بابام حرف زدم گفت حمایتت میکنم.

دیگه حتی حاضرم از بچه هامم بگذرم

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
من کارمند دادگستریم ..راستش رک بگم مهریه اصلا نقطه فشاری نیست به خصوص که دوتا بچه دارید .نهایت با تا ...

خونه اش ۶دانگش بنام منه،

ولی سند نداره، قولنامه ایه.

تکلیف این خونه چی میشه؟

یعنی دیگه بخاطر مهریه زندان نمیکنن؟

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه اش ۶دانگش بنام منه، ولی سند نداره، قولنامه ایه. تکلیف این خونه چی میشه؟ یعنی دیگه بخاطر مهری ...

قولنامه که بدرد نمیخوره ..اصلا دونگ نداره حالا کلش ..یعنی رو این چیزا نمیتونی تامین خواسته بگیری ...برای مهریه که قانون عوض شده و درصورت عدم تمکن مالی زندان نمیره بابت مهریه 

قولنامه که بدرد نمیخوره ..اصلا دونگ نداره حالا کلش ..یعنی رو این چیزا نمیتونی تامین خواسته بگیری ... ...

پس چیکار کنم؟

لطفا راهنماییم کنید.

یعنی صبر کنم تا سند خونه صادر بشه؟

الهی بگردم میفهمم  منم دارم جدا میشم

خدانکنه عزیزم

شما تو چه مرحله ای هستی؟

بچه داری؟

پس چیکار کنم؟ لطفا راهنماییم کنید. یعنی صبر کنم تا سند خونه صادر بشه؟

خونه مگه مال شما نیست ؟پس دیگه سرش بحثی نیست .اونکه مال شماست هیچی ..میمونه مهریه و بچه ها و طلاق ..دلایل طلاقت که بدرد نمیخورن متاسفانه ...مهریه و نفقه بزاری اجرا و توقیف اموال بگیری و اجرت المثل ..خوب حالا بستگی داره شوهرت فیش حقوقی داره یعنی حقوق بگیره ؟اگر داره چه بهتر ..شماره حسابهای بانکیشم بدونی بهتر ..ولی میگم بیشتر برو سمت توافقی ..چون مهریه اعسار قبول میشه الان قسطیشم بی فایده هست ..مگر بچه هاتو نخوای 

خدانکنه عزیزم شما تو چه مرحله ای هستی؟ بچه داری؟

من مرحله اخرم حکم دادگاه اومده هنوز با خودم کنار نیومدم برم محضر تمومش کنم

من اخه حق طلاق داشتم راحت بود برام

نه بچه ندارم

اما خیلی سخته چون دوسش دارم هنو

خونه مگه مال شما نیست ؟پس دیگه سرش بحثی نیست .اونکه مال شماست هیچی ..میمونه مهریه و بچه ها و طلاق .. ...

پس شما که میگید قولنامه به درد نمیخوره

الان نفهمیدم خونه مال من هست یا میتونه ازم پس بگیره؟ بله کارمنده و فیش حقوقی داره.

اگه بچه ها رو نخوام تکلیف مهریه چی میشه؟

اصن مگه نمیگن بچه تا ۷سال با مادره

من مرحله اخرم حکم دادگاه اومده هنوز با خودم کنار نیومدم برم محضر تمومش کنم من اخه حق طلاق داشتم راح ...

چرا جدا شدی پس؟

پس شما که میگید قولنامه به درد نمیخوره الان نفهمیدم خونه مال من هست یا میتونه ازم پس بگیره؟ بله کار ...

واسه توقیف کردن به درد نمیخوره وقتی مال طرف باشه ..وقتی مال شماست چه فرقی داره ...میگید پس بگیرید ؟وقتی مال شماست دیگه پس گرفتنی نیست مال شماست 

تا 7 باشماست بعدش میگیرتش اونوقت دوباره اذیت شروع میشه ..هم الان کلا موصوع رو جمع کن

واسه توقیف کردن به درد نمیخوره وقتی مال طرف باشه ..وقتی مال شماست چه فرقی داره ...میگید پس بگیرید ؟و ...

متوجه شدم.

دلیل طلاق رو چی میتونم بگم؟

اگه خونه مال من بشه دیگه و بچها رو بهم بده

حاضرم کل مهریه ام رو ببخشم

متوجه شدم. دلیل طلاق رو چی میتونم بگم؟ اگه خونه مال من بشه دیگه و بچها رو بهم بده حاضرم کل مهریه ...

دلایل طلاق تو ایران چندتا و مشخصه مثلا عسر و حرج یا چیزای خاص ...بهترین روش همین طلاق توافقیه ..

دلایل طلاق تو ایران چندتا و مشخصه مثلا عسر و حرج یا چیزای خاص ...بهترین روش همین طلاق توافقیه ..

ممنونم ازت دوست عزیز 🙏🙏🙏

2801