2737
2739

اطرافیان شما کسی بوده که دختر و پسر هر دو همسن باشن و سنشون کم باشه مثلا ۲۲ و قبلا دوست بودن 

خوشبختن ؟ 

تعداد رای : 17
نظرسنجی
خیلی خوشبخت میشن
7
41%
نتیجه خوب نداره
10
58%
شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استثنا هست 

اما ما از 100 پرونده طلاقمون واقعا 90 تاش زیر 25 هست و اون 10 تا بالای 50 ...واقعا نمیدونم چه اتفاقی داره میفته اما واضحا همینه ...من سرسختانه با ازدواج زود مخالفم و زود از نظدم زیر 25 واسه خانم و زیر 30 واسه آقا هست ...دختر و پسری که تو این سن میخوان ازدواج کنن فوران احساس و به خصوص کشش جنسی هست ..و چون میشه گفت اولین های زندگی همن فکر میکنن اسمون باز شده طرف افتاده پایین ...تجربه زیستی کمی دارن و حتی طلاقم نباشه آزمون و خطا باعث دعوا و سردیشون میشه

2738

من به شخصه به تفاوت سنی زیر ۱۲ سال حتی فکرم‌نمی کردم و حالم بد میشه 

باید ببینی نظر دو طرف چیه

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 
استثنا هست  اما ما از 100 پرونده طلاقمون واقعا 90 تاش زیر 25 هست و اون 10 تا بالای 50 ...واقعا ...

پسر ۳۳ سال و دختر ۲۲ سال چی ؟ از نظر شما مناسبه ؟ 

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
پسر ۳۳ سال و دختر ۲۲ سال چی ؟ از نظر شما مناسبه ؟ 

کلا میگم زیر 25 من مخالفم ..بدون کار و استقلال مخالفم..بدون شناخت زیر 6 ماه هم مخالفم 

این تفاوت سنی میتونه خوب باشه اگر درک کنن که دختر 22 ساله چه اقتضائاتی داره و مرد 33 ساله چه چیزایی میخواد ...به هرحال سن اقا نیاز به ثبات و ارامش داره و سن خانم بیشتر شیطنت و کشف دنیا همین میتونه اولین تضاد باشه