2733
2739
عنوان

داداشم ازم ناراحته😭😭😭😭😭

722 بازدید | 30 پست

آنلاینه اما جواب پیامامو نمیدههههههه😭😭😭😭😭چی کار کنممممممممم

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
از چی ناراحته

سر به سرش گذاشتم🤦‍♀️

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر منم انلاینه ولی جوابمو نمیده و واکنش منو اون وقتی همو میبینیم...

شتر مرغ عشقم چطوره؟😐✋🏻💙

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
2728
یکم مهربانانه و خواهرانه براشون پیام بفرستید... اگه تقصیر شماست عذر خواهی کنین

عذر خواهی که سخته اما مهربون گفتم آهااااای بیااااا بعد استیکر گریه گذاشتم نمیاد😭

لوس شده عایا

نمیدونم

2740
عذر خواهی که سخته اما مهربون گفتم آهااااای بیااااا بعد استیکر گریه گذاشتم نمیاد😭

😅منم تجربه دارم... بنویسین،داداشی عزیییییزم بیا کارت دارم،لوس نباش 😑خیر سرت پسریاااا😒😅

جیبم‌پر از خالیست...!💬🖐
😅منم تجربه دارم... بنویسین،داداشی عزیییییزم بیا کارت دارم،لوس نباش 😑خیر سرت پسریاااا😒😅

هروقت برادرم با من قهر کنه یا ... معمولا اینطوری از دل هم درمیاریم...

جیبم‌پر از خالیست...!💬🖐
به نظرم بنداز به شوخی اگه ادم شوخی باشه. چ بدونم تو خودتو لوس کن

😭😭😭لوس کردن خوشم نمیاد