2752
2734
عنوان

همسرم بیکار شد و ما ...

268 بازدید | 23 پست

دیروز تعدیل نیرو کردن. بیکار شد. 

دارم از غصه میمیرم. میدونم واسه اقایون سخت کار گیر میاد .خودم باید برم سر کار.

بنظرتون با یه دختر 15 ماهه میتونم برم سر کار. مادرم مییگه من نگهش میدارم. بنظرتون اشتباه نیست وقتایی که میرم سر کار بزارمش خونه پدرم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یه پسر دوساله و نیمه دارم و باردارم هستم و تو این آلودگی و کرونا میرم سرکار ...اونم بانک ..تمام همکارام گرفتن یکباره ...خودت استرسشو حساب کن ...نمیگم کار درستی میکنم اما کار نشد نداره..میشینم خونه افسرده میشم

من یه پسر دوساله و نیمه دارم و باردارم هستم و تو این آلودگی و کرونا میرم سرکار ...اونم بانک ..تمام ه ...

نمیشه خونه نشست. زندگی خرج داره.  از دخترم نمیتونم دل بکنم

بنظرم حتما حتما چله زیارت عاشورا آیت الله حق شناس رو برا شاغل شدن شوهرت بخون معجزه می‌کنه 

کاش من میتونستم چله ی حق شناس بگیرم ولی متاسفانه شرایطش خیلی خیلی سخته. میگن حتی بخوای نایبم بگیری باید تو‌طول اون‌مدت شرایط رو خودتم رعایت کنی

نمیشه خونه نشست. زندگی خرج داره.  از دخترم نمیتونم دل بکنم

تمام زنان کارمند یا شاغل عاشق بچشون هستن اما به هرحال انتخاب شخصی یا رشد فردی مهمه گاهیم زندگی بی رحم میشه و باید هست ...با دلتون کنار بیاید عقل الان مهم تره

بنظرم حتما حتما چله زیارت عاشورا آیت الله حق شناس رو برا شاغل شدن شوهرت بخون معجزه می‌کنه 

به نیت بچه دارشدن هم کسی جواب گرفته؟؟؟ ولی به نظرم شرایطش خیلی سخته

تیکر به نیت باردار شدن خواهرم 😍🤗😍انشالله واقعی بشه 

زندگی مشترکه، بارش روی دوش هردوتونه، شاید اولش برای همسرت سخت و دردناک باشه شما بری سر کار و مدتی خرج خونه رو بدی ولی باهاش صحبت کن ک باید توی سختیا کنار هم باشیم و باهم از پس مشکلات بربیاییم و یه زن فقط مصرف کننده نیست و میتونه توی اقتصاد خونه هم سهم داشته باشه.

چرا بد باشه ک رری سر کار؟؟؟ حتما برو و بچتو بذار مهد که امن تره چون خونه مامانت کمی خطرناکه و ممکنه برای بچه اتفاقی بیوفته

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
2706