2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدم یاد بگیرم از خودم خجالت می کشم کیک بلد نیستم بپزم 😖😖😖

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
2728
من کیک یخچالی خوشمزه درست میکنم😁

کیک یخچالیو بدم درست کنی خوشمزه میشه اصلا یچیز دیگست منکه میمیرم براش😁کیک پختنی منظورمه

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
2740
کیک یخچالیو بدم درست کنی خوشمزه میشه اصلا یچیز دیگست منکه میمیرم براش😁کیک پختنی منظورمه

فر نداریم که 😩

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
بزن تو اینترنت  کیک زبرا  کیک هات چاکلت  کیک هویج و دارچین  کیک سیب  ک ...

کیک زبرا یبار درست کردم انقدر سنگین شد اصلا به شوهرم نشون ندادم انداختم رفت😭یجوری میشن کلا کیکا

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
کیک زبرا یبار درست کردم انقدر سنگین شد اصلا به شوهرم نشون ندادم انداختم رفت😭یجوری میشن کلا کیکا

واااا من همسرم عاشق کیک زبرا هستش 

ببین تو گوگل وقتی سرچ میکنی برو مال چندتا سایت رو نگاه کن یا تو اینستا سعی کن فیلم درست کردنش رو نگاه کنی بعد درست کن 

من رولت و نان خامه ای و بامیه و شیرینی کشمشی و دانمارکی و نان شیرمال و ... درست کردم اوکی بود 

این ماه دیگه ...

ارد ۲پ. شکر ۱پ. مخلوط آب و زعفرون و گلاب ۱پ. ب کینگ پودر ۲ ق.م . وانیل نوک قاشق. تخم مرغ ۳ع. روغن. ۱.۳ پ

تخم مرغ حدود ۸مین میزنی. اول به تنهایی بعدش با شکر. روغن و گلاب و اضافه میکنی. بعدشم آرد. آرد با قاشق هم میزنی بعد حد ۱۰ ثانیه همزن و توش میچرخونی ک گوله نداشته باشه . فرم ک از قبل روشن شده و گرمه تینم میریزی توی قالبی ک یا روغن جدا کننده داره یا کاغذ روغنی . چند بار میکوبی مواد و ب زمین و میذاری توی فر

2706