2737
2739
عنوان

چرا شوهرم اینطوری میکنه😕😢

588 بازدید | 29 پست

خیلی زود قضاوت میکنه و قبل از اینکه موضوع رو بفهمه دادو بیداد میکنه و دعوا میکنه با صدای بلند،تا حالا هزااار بار این کارو کرده

،من چنذ وقت پیش به خودم قول داده بود دیگه خیلی مطیع و اروم باشم،ولی واقعا غیر قابل تحمل میشه

اینجا مینویسم که تخلیه شم،گلوم باااد نکنه

((دین من انسانیت است))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مثلا امروز  کار داشتم میخواستم با داداشم برم بیرون با ماشین خودمون

بعد که برگشتم یهو شوهرم شروع کرد به داد و بیداد که چرا داداشت پشت فرمون نشست،ماشین و داغون کرد😲

من گفتم از کجا میدونی اون پشت فرمون بود؟اون اصلا با من نیومد زنگ بزن از مامانم بپرس .داداشم مریض شد از صبح خونه خوابه

بعد گفت پس چرا صندلی ماشین رو جلو داده بودی تو که هیچوقت اینکارو نمیکردی

یا مثلا میاد خونه دم در شروع میکنه به داد و بیداد غذا رو سوزونذی عرضه اشپزی نداری،بعد میفهمه از بو از خونه همسایه بوده

بعدشم که میفهمه اشتباه از خودش بوده طلبکارم میشه 

میشه یک کلمه حرف نزن صداات در نیاد،تا میخوام یه جمله بگم میگه خفه شو!!

شما باشید چیکار میکنید،هرچی میخوام زن خوب و ارومی باشم  نمیزاره

((دین من انسانیت است))
آخرشو اول بگو قبل عصبانی شدن

خیلی وقت ها به محض باز کردن در و ورود به خونه اینطوری میکنه،من از کجا بفهمم میخواد ایندفعه به چی گیر بده

بعد اصلا نمیزاره من حرف بزنم نه اولش نه اخرش

ته اش هم میگه تو احترام نمیزاری،بزرگ کوچیک سرت نمیشه

هرچی میگم هیچی نگو

به خدا خیلی سخته گلوم میگیره،بعد این رفتاراش گلو درد میشم،نمیتونم غذا بخورم،بعد زور میکنه همون لحظه غذا بخور  لاغر مردنی هستی 

((دین من انسانیت است))
😁😁😁😂😂😂

تو خونه هممون ی بابا پنجعلی لازمه چقدم قشنگ میخابونه دهن طرف قشنگ میییچسبه

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
2740

از اول اینجور بود یا جدیدا اینجور شده؟

اگ تازگیا اینجوره ک میشه یفکری براش کرد ولی اگ از اول ک دگ هیچ این مدلش همینه مگ اینک خیلی با سیاست و اروم و صبور باشی ب مرور یکم خوبش کنی

از اول اینجور بود یا جدیدا اینجور شده؟ اگ تازگیا اینجوره ک میشه یفکری براش کرد ولی اگ از اول ک دگ ه ...

اول که بدتر بود بعد دعوا با من تازه میرفت دم خونه بابام اونجام دعوا

ولی من اعصابم دیگه نمیکشه

یه مدت جوابشو میدم،یه مدت بی حس میشم هیییچی نمیگم

دارم دیوونه میشم

((دین من انسانیت است))