2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قشنگه صدات عزیزم😍😍

خانوما میشه لطفایدونه ایت الکرسی برام بخونید ممنون تون میشم خیلی لطف بزرگی در حقم میکنید لطفا اگه خوندید بهم بگید تا منم براتون بخونم 🙏🙏              التماس دعا🙏🙏
2742

عشق دلم صدات فوق العاده محشره✌💋

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺

اولین صدایی بود تو نی نی سایت ک تا اخر گوش کردم

واقعا قشنگ بود

کیف کردم

خواهش میکنم هرکس رو دیدید بهش روحیه بدید،بگید اوضاع درست میشه،خاطره بامزه بگید به هم،باهم حرف بزنید.به دوستاتون زنگ بزنید بی دلیل بهشون چرت و پرت بگید،به هم کادو بدید،همدیگه رو خوشحال کنید...تا اطلاع ثانوی با کسی بد حرف نزنید،واقعا احتیاج داریم افسرده نباشیم،هممون با هم.
2738
کجاش خوبه گرفته امتحان دارم گفتم بیام برای شما بخونم  ببینم چه جوره

قشنگه گلم 🙂آن شاالله تو امتحانت موفق بشی 

خانوما میشه لطفایدونه ایت الکرسی برام بخونید ممنون تون میشم خیلی لطف بزرگی در حقم میکنید لطفا اگه خوندید بهم بگید تا منم براتون بخونم 🙏🙏              التماس دعا🙏🙏
اولین صدایی بود تو نی نی سایت ک تا اخر گوش کردم واقعا قشنگ بود کیف کردم

واقعا میشه راستشو بگین من بادام زمینی خوردم حساسیت دارم

حالا گلوم گرفته صدام در نمی یاد امتحان دارم

یعنی دیده نمیشه گرفتگی صدام

والا واسه منی که خودمم سرماخوردم صدام خروسی شده چیز گوش خراشی تو صدات نشنیدم😂

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺
2706