2737
2734
عنوان

خونه مادربزرگ شوهرم

252 بازدید | 6 پست

ما شهرستان زندگی میکنیم با فاصله ۳ساعت تا تهران. خونه مادربزرگ شوهرم تهرانه. و کل فامیل من تهرانن و برادر من مجردِ و کرج زندگی میکنه. اومدیم تهران با پدر شوهرم اینا و با ماشین اونا‌ . التماس شوهرم و کردم ک حالا ک اومدیم ی سر بریم ب برادرم سر بزنیم یکماهه ندیدمش دلتنگشم. همش بهانه میاره ک با ماشین بابا ک نمیتونم.  در حالیکه قبلا پیش اومده بود ک ماشین باباش و گرفته بودیم دوتایی تهران اومده بودیم. حالا نمیدونم چ دلیلی برای برادرم بیارم ک ناراحت نشه تا اینجا اومدیم اما خونه اون نرفتیم😔خدا لعنت کنه مرد خودخواه رو. این همه فامیل هم اینجا دارم خونه هیچ کدوم نمیبرتم😢

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

خب هیچ نگو اومدم تهران 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728