2733
2739
عنوان

رنگ سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 21 پست
. حد وسط😂 نه پررنگه نه کم رنگی که به سفیدی بخوره ..اصلا نمیدونستم چه رنگی بردارم وقتی رفتم بازار د ...

منم بایدبرم ببینم اینطوری نمیشه چند هفتته از هفته چند رفتی خرید من الان ۲۰ام از الان به فکرشم چون میدونم ماه های اخر نمیتونم برم بگردم 

منم بایدبرم ببینم اینطوری نمیشه چند هفتته از هفته چند رفتی خرید من الان ۲۰ام از الان به فکرشم چون می ...

.

من 28هفته ام یک ماه پیش خرید کردم ولی هنوز سرویس خوابش مونده...منم خیلی دلم میخواست خرید کنم😍😍ولی جفتم پایین بود دکترم گفت استراحت کن پیاده روی نداشته باش ۲۵ هفته سونو شدم خداروشکر وضعیتم بهترشده بود رفتم خرید ولی زیاد نگشتم اولین مغازه خریدامو کردم😂 تو همین هفته ها برو خرید بعدا اذیت میشی من همین الانم با اینکه سنگین نشدم ولی نفسم بالا نمیاد زود خسته و گرسنه میشم😁کمر درد که دیگه نگم برات

🙏اللَّهُمَ صَلَّی عَلیٰ مُحمَّد وَآل مُحمَّد 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

. من 28هفته ام یک ماه پیش خرید کردم ولی هنوز سرویس خوابش مونده...منم خیلی دلم میخواست خرید کنم😍😍و ...

اها من مشکلی نداشتم تو انومالی همه چی اوکی بود فقط بغضی وقتا اب میاد ازم بیرون ترشح نیست ابه همش نگرانم مایع دور بچه طبیعی بود ولی نمیدونم این از چیه اصلا نزدیکی ندارم من کارای سنگینم کلانمیکنم دعا کن طبیعی باشه

اها من مشکلی نداشتم تو انومالی همه چی اوکی بود فقط بغضی وقتا اب میاد ازم بیرون ترشح نیست ابه همش نگر ...

.

خداروشکر انشالله که طبیعی هست اتفاقا منم چندروزه ترشحات نیس مثل آبه میریزه روی لباس زیرم و دستمال به دکترم گفتم گفت طبیعیه استراحت کن و مایعات هم بخور و برای سه شنبه هم نوبت دادم برم سونو بشم ببینه اب دورجنین نرماله یا نه ...ولی فک کنم طبیعی باشه من از اول بارداری وسواس کیسه اب دارم😂😂هربارم طبیعی بوده

2728
. خداروشکر انشالله که طبیعی هست اتفاقا منم چندروزه ترشحات نیس مثل آبه میریزه روی لباس زیرم و دستمال ...

خدا کنه من قبل انومالی هم اینطوری میشدم برا همون اگه کیسه اب بود باید اب دور جنین کم بودانشالله که طبیعیه خدا خودش کمکمون کنه من بعد ۴سال باردار شدم ایشالله که مشکلی پیش نیاد خیلی نگرانم همش منم وسواس دهانه سرویکس و اب دور جنین و دارم هربارم سنو دادم خوب بود دهانه سرویکسم ۵۰بود دکتر گفت خوبه ولی بازم نگرانم 

خدا کنه من قبل انومالی هم اینطوری میشدم برا همون اگه کیسه اب بود باید اب دور جنین کم بودانشالله که ط ...

.

ای بابا چرا نگرانی دیگه 😂😂خوبی که من سونو انومالی واژینال سرویکسم ۳۲ بود گفتن رعایت کن طبقه دومم هستم پله بدترین چیز برام ولی هفته یبارو میرم پایین

. ای بابا چرا نگرانی دیگه 😂😂خوبی که من سونو انومالی واژینال سرویکسم ۳۲ بود گفتن رعایت کن طبقه دوم ...

مرسی عزیزم بابت دلگرمیت ایشالله نی نیتو سالم بگیری بغلت👶