2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم میخوام فردا ببرمش اما اصلا نمیدونم کجا باید ببرم؟

بابد بپرسم اول گفتاردرمانی پیدا کنم

بچه ی شما چندسالشه؟ بچه من یکسال ونیمشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من پارسال تابستون میبردم ۴۵ تومن بود از فردا دوباره شرو میکنیم ببرمش امسال خبر ندارم 

خوب نمیتونست تلفظ کنه یا چی 

مثلا پسر من تو چهارسالگی نمیتونه بگه خونه میگه تونه 

بیشتر کلمات اول د میاره یا ت 

تو چند سالگی بردی بچتو ؟؟

لکنت داشت یبار ۴سالگیش بردیم یبار ۵سالگیش چند ماه بردیم ولی چون درمانگرا کارشون خوب نبود ادامه ندادیم الان یه درمانگر دیگه پیدا کردیم کاش کار این خوب باشه 

اوتیسم

اهان شما همونی هستی که دیشب هم تاپیک زدی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
نمیدونم اما جلسه ای زیر ۱۰۰ تومنه. عزیزم شده وام هم بگیری ببر. از نون شب واجب تره اگه نتونه حرف بزنه ...

متاسفانه اوتیسم تشخیص دادن ولی شوهرم زیاد راضی نیس میگه ببریمش  روانپزشک کودک براش دارو مینویسه خوب میشه...به خاطر نفهم بازی ها شوهرم داره این همه بلا سرم میاد😔😔

۶۶۳۸۴۷۸۲  👉👉👉👉👉  کد تپل شدن صورت🤗🤗🤗
2706