2737
2734

سنگین شدم یه ذره که سرپاوایمیستم کمرم دردمیگیره.مجبورم هرروزواسه شوهرم شام و ناهاربپزم ازغذایی که خودم بپزم بدم میادوفقط اونه که غذامیخوره توتمیزکردن خونه هم کمک نمیکنه ازظرف شستنم بدش میاد

خیلی کلافه ام دلم میخواداستراحت کنم حال هیچکاریوندارم.چندبارم گفتم بهش که این مشکل رودارم ولی هیچکاری نکرده تااالان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو دراز بکش بگو دیگه نمیتونم بلند بشم😕

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738

منم همینطوریم شوهرم درکل آدم بی درکی نیست اونم سرکار میره ولی من دلم میخاد کمکم کنه کلافه شدم یه ذره سرپا باشم زیر دلم و کمرم درد میکنه نفس کشیدن سخت شده

ولی از آقامون هیچ خیری نمیرسه 😑😥 

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

یعنی واقعا کمکت نمیکنه؟؟من شوهرم میومد میدید کار کردم کلی دعوام میکرد الانم که زایمان کردم کار میکنم دعوام میکنه میگه یکی رو پیدا کن بیاد کاراتو بکنه بهش ماهانه حقوق بدم"سعی کن این ماه های اخر سرپا واینسی به کمرت فشار میاد عزیزم فقط استراحت کن

بگم استراحت مطلق میترسم بعدا لوبرم .خیلی وقتاخودموبه غش وضعف یادردمیزنم ولی همون روزمراعات میکنه.همی ...

آره عزیزم زیاد اینکارو نکن براش عادی میشه و با خودش میگه ولش کن دیگه این همیشه میناله 

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
منم همینطوریم شوهرم درکل آدم بی درکی نیست اونم سرکار میره ولی من دلم میخاد کمکم کنه کلافه شدم یه ذره ...

اره شوهرمنم بی درک نیس وواقعامجبورم ناهاردرست کنم چون ازسرکارمیادوگرسنه شه.اگه غذادرست نکنم چیکارکنم پس؟

من باردار نیستم ولی میدونم اگ باردار بشم شوهرم اصلا کمک نمیکنه.

کمک پیش کش من کاراش میکنم مثلا هندوانه میارم براش میخوره ساعت ۱۲ شب بعد میگه دستت درد نکنه که قارچ کردی مثلا کنایه میزنه که چرا شتری آوردی.

وقتی هم میخوره پا میشه دستشو میسوزه بشقاب همراهش نمیبره

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
2706