2733
2739
عنوان

مادرشوهرم میگه زن سزارینی دو روز اول باید شیر خشک بده

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 23 پست

چه ربطی داره چه طبیعی چه سزارین یکی دو روز اول خیلی کمه ولی همون خیلی مقویه اصلا ازچندتا دکتر شنیدم گفتم حتی اگه قراره شیر خشک هم بدین دو سه روز اول شیر خودتون رو بخوره که بهش میگن آغوز و خیلی مقویه

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو ماه شیر خشک دادم البته در کنارش شیر خودمم میدادم ولی همه رو با سرنگ دادم.

شیر خودمم میدوشیدم با سرنگ میدادم.

تو بیمارستان هم با سرنگ میدن.

بچه دوم بهتر از اولی شیر میاد.

اوایل با سرنگ شیر خشک بده

ببین شیر خشکا بریز تو سرنگ سینتا بزار دهن بچت از گوشه دهنش خیلی اروم اروم قطره قطره شیر خشکا بهش بد ...

ای خدا گیلاس 😻😻😻

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
2728

والا ما یک هفته معمولا شیرخشک‌میدیم البته همراه شیر مادر چون مادر معمولا شیرش کمه و شیرخشک‌کمک‌میکنه زودتر نوزاد جیش و پی پی کنه و حجمش بالا باشه و هر چی بیشتر باشه احتمال زردی گرفتن بچه کمتر میشه . بچه هایی هم که زردی دارن خود دکتر میگه شیرخشک بدن و مادرای سزارینی شیرشون بهر حال تحت تاثیر مواد بیهوشیه  تا حالا هم مشکلی برامون پیش نیومده و بچه هامون سینه مادر رو ول نکردن 

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738