2733
2739
عنوان

سیسمونی 😱😱😱😱😱

971 بازدید | 117 پست

چرا سیسمونی ها رو باید پدراتون بخرن؟؟؟؟

بچه مال شما و شوهرته ،سیسمونیش رو یکی دیگه بخره ؟؟؟؟؟

از خودتون شروع کنید کم بخرید ولی خودتون بخرید 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

وای ک من از رسم سیسمونی متنفرم

یکی دیگ گل کاری کرده ی نفر دیگ باید سیسمونی بده

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موافقم پدر بدبخت چه گناهی کرده عمری خرج دختر داده حالا خرج نوه بده؟؟ پس بابای بچه چکاره اس چشش کور دندش نرم خودش بخره بچه اشه

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  
2738

بابای من نمیخره خیالت راحت😄

من اگر می دانستم زندگی دایره ایست که باید در آن چرخید و رقصید و کامی از لذت هایش گرفت. هرگز نه می جنگیدم و نه کسی را از خود می رنجاندم و نه به هر اتفاق خوب ؛ با تردید نگاه می کردم.🌱

دقیقا فردا پس فردا هم حرفی بشه اون بیچاره ها کا اختیاری از بچمون ندارن

منکه اصلا نزاشتم مامانم و بابام بخرن ولی به شوهرمم طوری گفتم که فک کنه دوست دارم خودم بخرم و خودم همه چیو گرفتم

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

رسم نادرست جا افتاده،،باید هم عروس داماد هم خانواده ها هر سه جانبه کمک کنند

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

تازه سیسمونی رو پدر دختر میگیره، ولی نام خانوادگی رو از پدر میگیره و بعدها خدای نکرده مشکلی پیش بیاد بچه رو ازتون میگیرن میدن به پدر با سیسمونیش😐

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2706