2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام منم دکترم مؤید محسنی هست خیلی مهربون و با تجربه هستن بیمارستان رو به من گفتن خاتم ولی من میخوام برم محب کوثر که همسرمم کنارم باشه
میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستین بلکه دل منم اروم بگیره
مامان متین جون همسر رو تو اتاق عمل راه میدن؟ چه جوریه؟ من الان زنگ زدم میگه سزارین اختیاری رو بیمه قبول نمیکنه ...
ای خدایی که مهر پسرمو تو دلم گذاشتی به خودت میسپرمش ... میدونم هیچکی مثل تو نمی تونه مراقبش باشه ....
2731
سلام بله تو محب کوثر تجازه ورود همسر به اتاق زایمان رو میدن و همسرتون میتونه کنارتون باشه اتاقاش تمام تک تخته و خصوصی هست شب هم میشه همسرتون کنارتون بمونه خانم دکتر محسنی تاکید و تمرکزشون روی طبیعی هست ولی ایشون کسیو مجبور به طبیعی نمیکنن اما دوست ندارن براشون هم شرط بزارن که حتما فقط سز‌به نظرم با ملایمت صحبت کنید و ازشون بخواید که سز کنن بله بیمارستان محب کوثر برای سز اختیاری میگن تامین اجتماعی هزینه نمیشه ولی برای طبیعی و سز با دلیل ۲۰٪ هزینه هارو میدن
میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستین بلکه دل منم اروم بگیره
2706