2737
2734
سلام بر همگی دوستان منم میخوام برم محب کوثر برای زایمان ولی تا دیروز به فکر سزارین بودم الان که فیلمشو دیدم خیلی ترسیدم و فک میکنم طبیعی بهتره سوال من اینه که کسی ایا میدونه تو این بیمارستان کدوم دکتر بهتر طبیعی انجام میده؟؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من در بیمارستان محب خانم دکتر «موید محسنی» رو می‌شناسم برای طبیعی. شنیدم که پزشک خوبی هستند و خیلی مهربون و با شخصیت. من اول می‌خواستم برم پیش ایشون، اما چون بیمارستانمون نیکان شد، خانم دکتر «ماموریان اصفهانی» رو انتخاب کردم که واقعا خیلی خانوم و با شخصیت و ماهره، وئلا خودم می‌رفتم پیش خانم دکتر موید.
2742
بانو جون هنوز فارغ نشدی ؟ بیا برامون تعریف کن از دکتر و زایمانت که چجوری بوده. سارا جان میشه بیشتر در مورد خانم دکتر موید توضیح بدی؟ زیر میزی نمیگیره ؟ ادم مذهبیه ؟ کارش چطوره ؟
2740
سلام دوستان.کسی اطلاعی در مورد این بیمارستانها داره؟کدومش بهتره؟هرکی هر اطلاعی داره لطف کنه بگه من تصمیم بگیرم.ممنون میشم. ایرانشهر.جم.مداین.پارس.ساسان.چمران.مادران.توس.آبان.آپادانا.بهمن.پاسارگاد.مهر.رسالت
ثمره عشقمون اومد توو دل مامانیش.....خدایا شکرت
2706