2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش کبود میشد ولی اگه جای زخم و کبودی داری حتما شکایت کن حالا ادامه ندادی هم ندادی ولی مدرک شکایتت دستت باشه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2731

باید یه اثری ازش باشه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
ن گلم‌اگرم تایید کنه درصد کمی میزنه بزار دفعه بعد 

😳😳😳😢بذاره دفعه بعد؟؟؟ 

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2738

بدیش اینه همه میدونیم دفعه بعد وجود داره😞😞😞😞

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

دفعه بعد😐

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
بدیش اینه همه میدونیم دفعه بعد وجود داره😞😞😞😞

همسری ک دست بزن داشته باشه با یه حرف زدنش چنان میزنتت ک‌حرف نزنه براهمین میگم برا دفعه بعد چون بری پزشکی قانونی هم درصد کمه و هم میونت با شوهرت بدتر میشه 

2706