2733
2739
عنوان

از زندگی بریدم....

5310 بازدید | 40 پست
دیروز تولدم بود 24 سالم شد ... یه پسر 10 ماهه دارم.... 2 سال اول زندگیم خیلی با شوهرم مشکل داشتم تازه 1 ماه بود که هیچ مشکلی نداشتیم که فهمیدم حاملم... می خواستم ادامه تحصیل بدم که نشد ... اولش خوشحال بودم اما الان که 10 ماه از زایمانم گذشته اصلا دل و دماغ زندگی کردن ندارم... دلم می خواد درس بخونم هر موقع دوست داشتم برم بیرون ... هر موقع دلم خواست بخوابم و...............اصلا از اینکه بچه دار شدم راضی نیستم خیلی واسم سخته ... این حسم ماله یکی دوروز نیست که خوب بشه دیگه واقعا خسته شدم.... نه حوصله دارم به خودم برسم نه به شوهرم نه به بچم... چی کار کنم ؟ بعصی موقعها دیوونه میشم دلم می خواد طلاق بگیرم برم تنها زندگی کنم .......
واااااااااااااا

اینقدر این احساسات منفی رو تو خودت تقویت نکن !

الان از خیلی ها جلوتری ..... خیلی

خیلی

همیشه یادت باشه یکی هست که از تو خیلی بدتره حالش !!!

پس بگو خدایا شکرت ...ضمنا هیچ وقت دیر نیست !!!!!!!

راستی
.
.
.

Smiley Faces

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دستت درد نکنه عزیزم یعنی چی حوصله ندارم بنظر من حتما با روانشناس مشورت کن حتما
حیف نیست یه بچه سالم داری ....اینجا همه منتظر بچه هستن اون موقع تو ازش خسته شدی
بالاخره چی تا کی می خواستی ازاد باشی هر جا دلت می خواد بری

مگه هر جا خسته شدی چاره طلاقه فکر می کنی طلاق بگیری آزادی نه عزیزم گرفتار تر می شی بجای این فکرا حتما خودتو به یه روانشناس برسون
عزیزم شاید دچار افسردگی بعد از زایمان شدی
برو دکتر
ضمن اینکه حق دار یبچه دار یخیلی سخته
اما خیلی زود بچت بزرگ میشه و میره پی زندگیش
و اونقدر حسرت این روزها رو میخوری که چرا کم باهاش وقت گذروندی
2740
ممنون مامان طاهره.....
میدونم خیلیا آرزوی بچه دارن اما من واسه این ازدواج کردم که یه ذره خوش بگذرونم چون خونه بابام هیچ تفریحی نداشتم . اما الان که می بینم بازم هیچ کاری نمی تونم بکنم اعصابم خورد میشه...
بچمو دوست دارم اما خیلی زود بود... احساس می کنم همه واسه خودشون گولم زدن هی گفتن قرص ال دی نخور افسردگی میاره و ازین حرفا ... اما الان ازشون بدم اومده چون اونا باعث شدن من باردار بشم...
درکت میکنم عزیزم.من 2 سال از شما کوچیکترم.یه پسر 7 ماهه هم دارم.2 سالم هست ازدواج کردم.و 2 ساله از خانوادم دورم حتی شهرم حتی مادرم رو هم ندیدم.و درسم که تا الان همش از دانشگاه مرخصی گرفتم.اولا به خودم سخت میگرفتم.گریه میکردم.حتی بعضی وقتا از شدت دلتنگی جیغ میزدم.اما الان یه چیزو از توی همین سایت فهمیدم.که من آدمم.منم حق زندگی دارم
مامان شهیار ...نه شهریار