2737
2739

تا فردا صبح با خودم ببرم جایی..الان یک دفعه اسنرس گرفتم که شاید نباید میگذاشتم یخچال

حالا کارم درست بوده؟

خ ونه امونم گرمه دمای بیرون

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی نمیشه نگران نباش 

فقط درش بسته باشه خشک نشه

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
2728

ن پلاستیک بپیچ دورش خشک نشه یوق

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

خشک میشه بپیچ تو چندلا سلفون

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738
نه فردا زودتر بذار بيرون تا به دماى محيط برسه  خوب سلفون ميكشيدى

اره سلفون کشیدم قشنگ

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
اگر برای خانواده میبری که نوش جونشون  اگر واسع دوستات داری میبری بیخیال بگیر بخواب  هر ج ...

خانواده ام میبرم😂

مرسی بچه ها😍😍😍

ای وای من 😅 اصلا پاشو کیک و بیار رو تخت پتو بکش روش تا صبح مواظبش باش چیزیش نشه  😄

خانواده شوهره..استرس گرفتم خراب نشه خب😂