2733
2739
عنوان

سفیدی پوست صورت در عرض چند روز

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 43 پست
آبلیمو طبیعی هم ؟

بله چون اسیدی هست

لایه شاخی یه لایه محافظت کننده پوست دربرابر باکتری هاست و از خشکی و چروک پوست جلوگیری میکنه و دلیل اینکه ابلیمو پوست رو روشن میکنه از بین بردن لایه شاخی هست

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمک داشته باشه اشکال نداره؟

نه اشکالی نداره اصلا

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
موقع آبکش کردن آبشو نگهداریم؟

اره آبش نگهدار بزار تو بطری هرشب اسپری کن 

فقططط نمک نداشته باشه

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
2728
من مدتیه استفاده میکنم عالیه

اره واقعا حرف نداره 

ولی من سفیده تخم مرغ رو بیشتر قبول دارم قشنگ همون لحظه تاثیرشو میزاره

اب سیب زمینی هم واسه جوش صورت عالیه 

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
من همیشه میزنم

ننیجشو دیدی خوب بود

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
ابلیمو بزار سفید میشی ولی خوب خشک میکنه فک کنم واینکه طولانی مدت بزاری احتمالا خوب نیست.تونت راجع به ...

من خودم یه چنباری سرکه سفید میزدم دختررر کجای کاری😂😂😂پوستم قرمززز عین لبو

ولی بعدچنددیقه سفید میشد و خیلیم تمیز

2738