2752
2734
دوست جونا توروخدا خوب راهنماییم کنین، چه از نظر پوشش چه رفتاری اخلاقی، هرچی که فکر میکنید لازم هست رعایت کنم و بتونم از عهدش خوب بربیام. مرسی از همتون
خداجون شکرت
خوش بحالت من ارزومه دانشگاه تدریس کنم تبریک میگم بهت افرین چی تدریس میکنی مدرکت چیه
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
رسمی باش اما متین
نه زیاد بخند نه خیلی اخم کن
دانشجوها یکی دو تا تیکه میندازن ببیننکتا چقدر پایه هستی!
خودتو به نشنیدت بزن
کفش خیلی تخت نپوش
یک کم پاشنه و صدای اون واسه جذبه خوبه
گل پسرام عاشقتونم
من خودم تجربه ندارم، ولی دوستم همیشه میگه اصلا نباید به پسرها رو بدی، سعی کن اشکالاتشون رو تو کلاس برطرف کنی نه تو اتاقت.

درمورد پوشش هم که خب هرقدر رسمی تر باشی جذاب تر میشی . از این مانتوهای شل و بلاتکلیف نپوش.

من تازه میخوام لیسانس it بگیرم ترم 3 هسم دلم میخواد ادامه بدم تا حداقا فوق لیسانس بگیرم اما چون شوشو دارم فک نکنم دیگه بتونم شوشو هم دوس نداره برم از یطرف هم خودم میگم چون خیلی تو این رشته مستعد نیسم و بیشترحفظیاتم خوبه دیگه ادامه نمیدم
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند