2733
2739
عنوان

دوستان حالم خیلی بد شده

128 بازدید | 28 پست

نامزدم میدونه من قبل اون با یکنفر دوست بودم که بهم نرسیدیم چون بهم خیانت کرده من بعد اون قضیه دنبال هیچ پسری نرفتم به کسی اعتماد نکردم وتمام خواستگارهایی که بهم معرفی میشد را به دقت بررسی میکردم وسواس ترس از شکست گرفته بودم تا اینکه ایشون بهم معرفی شد کم کم از هم خوشمون امد وتاحالا هیچ رابطه جنسی هم باهم نداشتیم من دیشب بهش گفتم چرا انقدر بابام برات شرط گذاشت راهمون سخت شد گفت شاید کارهایی کردیم خدا داره اینطوری تنبهمون میکنه من گفتم من تاحالا هیچ پسری رو اذیت نکردم یکدفعه گفت مگه با چند نفر آشنا بودی .خیلی بهم برخورده امروز بهش گفتم ظهری ناهار نخورد وخیلی ناراحت شد کلا اعصابش بهم ریخت گفتم شک داری برو گفت داشتم میرفتم ...گفت خودت بد حرف زدی منو به اشتباه انداختی ولی خیلی از حرفش ناراحتم بدم اومده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
حالا گفتم .اشتباه کردم.ولی ایا این حرف که من هیچ پسری رو اذیت نکردم دال بر اینکه آدم پسر باز بوده.

راستش دقیقا حرفت چنین منظوری رو میرسونه ولی زیاد پاپیچش نشو کشش نده یعنی 

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎
راستش دقیقا حرفت چنین منظوری رو میرسونه ولی زیاد پاپیچش نشو کشش نده یعنی 

والا اون بگه همچین چیزیو اصلا برام مهم نیست چون فهمیدم چه تیپ پسریه ادم خوبیه دختر بازم نیست

یعنی این حرف میگه من با آدمهای زیادی بودم.

اره این منظورو میرسونه یعنی برداشت من اینه بابا بهش بگو منظور منو اشتباه فهمیدی دیگه ام اصرار نکن که خودتو ثابت کنی واقعا الکی الکی چرا خودتو بدهکارش میکنی پرو میشه دیونه من بودم دیگه به روی خودمم نمیوردم 

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎
والا اون بگه همچین چیزیو اصلا برام مهم نیست چون فهمیدم چه تیپ پسریه ادم خوبیه دختر بازم نیست

خب تو ترجیح دادی اعتماد کنی حالا نوبت اونه 

اره این منظورو میرسونه یعنی برداشت من اینه بابا بهش بگو منظور منو اشتباه فهمیدی دیگه ام اصرار نکن که ...

من گفتم اگر واقعا چنین برداشتی داری وشک داری برو.گفت من شک ندارم ولی بد حرف زدی گفتم من حوصله اثبات کردن چیزی رو به کسی ندارم .همینی که میبینی هستم فیلمم بازی نکردم .خیلی ناراحت شد زنگ زد ویدیو کال کردیم گفت از ظهر چیزی نخوردم ناراحت شدم گفتی برو.گفتم من نمیتونم تحمل کنم کسی الکی با یک حرف بهم شک کنه.

2706