2733
2734
عنوان

مادرشوهرم گفت الهی ی دختر بیاری زشتتر ازخودت

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر من به در میگه دیوار بشنوه   مثلا یهو داد میزنه سر دخترش میگه پاشو خونه رو جارو کن.یا ...

اتفاقا مادرشوهرمنم گاهی ازاین کلک استفاده میکنه به نوه هاش میگه برین اتاق و جارو کنید درصورتی که چهارپنج سالشون بیشترنیس    

براخودشیرینی هرکاری میکنم  ولی هم من عروسم هم اون والا جفتمون مهمونیم چرا من ب اون خدمت کنم مگ ...

بیکاریااااا.خودشیرینی به چه قیمت؟عروس هرکاری کنه یه بار که نتونه میشه بدترین عروس دنیا‌.آهسته و پیوسته برو.انقد کار نکن که عادت کنن به دستور دادن و کار کشیدن.من قبلا اینجوری بودم زایمان که کردم بجای کمک تازه  قهر میکردن که چرا نمیرم حمالی😐بعدش به خودم اومدم و واسه خودم ارزش قائل شدم. شاید مادرشوهرت با شما راحتتره که میگه پاشو چای بیار🤔

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2728
بیکاریااااا.خودشیرینی به چه قیمت؟عروس هرکاری کنه یه لار که نتونه میشه بدترین عروس دنیا‌.آهسته و پیوس ...

اشتباه تایپ شد گفتم براخودشون انجام میدم برا خودش و در شوهرم 

گوشیم تایپ خودکاره

سلام.من همونم که درباره سیر رفتی پرس و جو کردی.با یه خط دیگم اومدم.😍😁😃 درخواست دوستی میدم اون کا ...

عه میگم اخه سلام 🤣

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
اتفاقا مادرشوهرمنم گاهی ازاین کلک استفاده میکنه به نوه هاش میگه برین اتاق و جارو کنید درصورتی که چها ...

خیلی بلا هستن اینا😁😁😁

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2738

خوچیزی ازت کم نمیشه براش بیاری مهمونه فرداخونه دارشدی خونت بیادمهمونی بهش میگی بلندشوواسه خودت چایی بیار؟؟؟؟خیلی زشته مادرشوهرت تورومث دخترش حساب کرده اونومهمون معلومه ازدخترش میخوادکه به مهمون برسه