2733
2734
عنوان

بارداری پوچ علایم داره؟

20747 بازدید | 47 پست
خانمایی که تجربه بارداری پوچ دارین لطفا بگید علایمی هم داره؟اگه قلب تشکیل نشه چطور؟من دارم از استرس میمیرم علایم بارداری ندارم نکنه قلبش تشکیل نشده
دلخوشیم اینه که خدا مراقب من و همسرم و دختر کوچولومونه....خدایا ممنونم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
علایم بارداری نداری مخصوصا تهوع که نشانه سلامت جنین هستش و از همه مهمتر داشتن لکه بینی
خدای قشنگم ...خدای من .... این روزها بیشتر حواست به من باشد .....میگویند بزرگترین شکست ،از دست دادن ایمان است .... حواست باشد که من شکست نخورم ... من هنوز هم تو را به نام قاضی الحاجات می خوانم ،حتی اگر همه التماس هایم را نادیده بگیری ...... هنوز هم تو را ارحم الراحمین می دانم ،حتی اگر سخت بگیری .... هنوز هم ...تو همان خدایی.... مگذار که از دست بروم..من امیدم به توست.... برای دلم امن یجیب بخوان...
پوج نمیدونم چیه ولی من سقط داشتم قلب بچه تشگلیل نشده بود پ7 هفتگی اولین سونو رو دادم صدای قلبو نشنید ولی تمام حالتای بارداری رو داشتم شکمم بزرک شده بود اشتهاو ضعف داشتم ویار دقیقا تا روزی که سقط شد بعد هفت هفته هفته ای یبار خون خیلی کم با ادرار داشتم تا هفته 12 که لکاه بینی زیاد داشتم و رفتم سونو گفت همون 7 هفتس رشد نکرده و بعد 2-3 روز خونریزی و سقط شذ