2733
2734

سایز دو میپوشه دخترم. و سه. تو این سایزا بلوز دامن هم هست؟ و اینکه پیشنهاد بدین ممنون😚

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

مگه نوزاد جایی میره که لباس خیلی شیک بپوسه 😐

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه نوزاد جایی میره که لباس خیلی شیک بپوسه 😐

لباس که میپوشه نمیپوشه؟ خب من دوس دارم برا دخترم شیک ترین لباسای نوزادی رو بخرم

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

کوچولوهه فعلا نمیتونه سارافون خوشگل بپوشه.تاجاییم ک میتونی بخاطر کرونا بچه رو نبر مهمونی و تو شلوغی خیلی خطرناکه.

لباس شیک نوزادی تیکه ایی زیاده جنسشونم پنبه است.

خدای مهربون شکرت😍

الهی  ....تو بلوز دامن تصورش کردم جای من ببوسش تو رو خدا .فکر کنم باشه .من دخترم نی نی بود خودم میدوختم تنش میکردم باورت نمیشه دکلته هم تنش میکردم یادش بخیر حرف 15 سال پیشه

خدایا شکرت .پدر و برادر ندارم ولی در عوض یه پسر ناز بهم دادی .هرچقدر شکر کنم کمه
2738
کوچولوهه فعلا نمیتونه سارافون خوشگل بپوشه.تاجاییم ک میتونی بخاطر کرونا بچه رو نبر مهمونی و تو شلوغی ...

مهمونی که یازده ماهه دقیقاا نرفتیم ولی خب لباس کا میخوام براش بخرم دوس دارم لباسای شیک و خوشگل باشه

الهی  ....تو بلوز دامن تصورش کردم جای من ببوسش تو رو خدا .فکر کنم باشه .من دخترم نی نی بود خودم ...

آخییی😍خوشبحالت بلد بودی خیاطی

مهمونی که یازده ماهه دقیقاا نرفتیم ولی خب لباس کا میخوام براش بخرم دوس دارم لباسای شیک و خوشگل باشه

لباس ک زیاده طرحاو رنگاو مدلای مختلف.تو اینستا بگرد یا اگه شرایطشو داشتی برو خرید دوتا مغازه بری مدلا و جنسا دستت میاد

خدای مهربون شکرت😍
آخییی😍خوشبحالت بلد بودی خیاطی

عزیزم شما هم میتونی یاد بگیری الان کلی کانال و ...هست نازنین😊😊

خدایا شکرت .پدر و برادر ندارم ولی در عوض یه پسر ناز بهم دادی .هرچقدر شکر کنم کمه
عزیزم شما هم میتونی یاد بگیری الان کلی کانال و ...هست نازنین😊😊

وای😁 ن من در این حد استعداد ندارم که آنلاین خیاطی یاد بگیرم. کلا تو هنر ضعیفم🤦‍♀️

وای😁 ن من در این حد استعداد ندارم که آنلاین خیاطی یاد بگیرم. کلا تو هنر ضعیفم🤦‍♀️

همه استعداد دارن این حزف و نزن من معلم خیاطی دبیرستانم .از خواهرت این و قبول کن  انشاءا..بعد کرونا برو حضوری یه چیزایی یاد بگیر در حد رفع نیاز خودت و دخملت