2737
2739

سلام خوشحال میشم اگر‌کمکم کنید ۳۰ سالمه و اولین بارداریم هست سابقه ی سقط هم ندارم ۱۲ هفته و سه روزمه دیروز سونوی واژینال انجام دادم طول سرویکسم و گفت ۲۶/۵

چند جا دکتر رفتم همه نظر دادن به سرکلاژ

برای ۵ روز دیگخ نوبت عمل دارم از سر کلتژ کردن نمیترسم و قبول کردم که باید این کارو بکنم چیزی که ناراحتم کرده اینه پیش‌هر دکتری رفتم بهم گفته فکر‌نکنی سر کلاژ درمان قطعیه برای تو

بازم ممکنه زایمان زودرس بگیری بچتو از دست بدی

هیچ کدوم امیدوارم نکردن

خیلی نگرانم میشه کسایی که تجربه ی سرکلاژ یا کوتاهی سرویکس و دارن کمکم کنن،؟ یعنی واقعا عملش موفقیت امیز نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اصلا به خودت استرس نده بعد سرکلاژ فقط استراحت کن فقط توالت فرنگی  برو سعی کن با خوردن سبزیجات و سالادو روغن زیتون کنار غذا یبوست نگیری بخوای به خودت فشار بیاری «فقط و فقط استراحت» توکلت به خدا باشه ایشالله نی نی تو صحیح و سالم بغل بگیری .

2731

منم امیدوار نکردن عزیزم ولی خداروشکر الان فهمیدی.. من هفته 23متوجه نارسایی سرویکس شدم و حتی همون امید واهی رو هم نتونستم انجام بدم.. به خدا بسپار بچتو و استراحت مطلق کن. از توالت فرنگی استفاده کن و سعی کن رو تخت بخوابی.از پله بالا پایین نرو غذاام درست نکن کلا کارای خونتو بیخیال شو که سلامت بچت مهم تره من فعلا همینجوری تا هفته 25رسوندم خودمو.سرویکس من هفته18که بودم26بود. اصولا وقتی بچه بزرگ تر میشه چون وزن میگیره خطرناک تره ولی تو هنوز هفته های اولی سرکلاژ کن و استراحت مطلق احتمال 80درصد بچه میره بالا

ای فسقلی که یهویی اومدی خودتو انداختی تو زندگی منو بابات.. هیچی میدونستی یه دنیا عاشقت شدیم؟ زووود بیای عشقم.راستی!میشه انقد مامانتو اذیت نکنی فسقل؟ به ضرر خودته ها😁(نامه ای به پسرم) به زندگیمون خوش اومدی پسرم                                         چرا ادم تظاهر کنه به چیزی که نیست؟(پاراگراف اول بیوگرافی فک میکنم مزخرفات هورمونیه♥️)
استراحت زیاد  پله و سک  س ممنوع  من با سرویکس کم  تازه بدون سرکلاژ دوتا بچه دا ...

تقریبا منم از دیروز خودمو استراحت مطلق کروم فقط‌میرم دستشویی

طول سرویکس‌شما چند بود عزیزم؟

2738

شکمتم باید راحت کار کنه. نفخ سعی کن نداشته باشی. رابطه ممنوعه. وسعی کن سبزیجات و مغزیجات زیاد بخوری. استرسم سمه واقعا. مهم ترین چیز روحیه هست عزیزم

ای فسقلی که یهویی اومدی خودتو انداختی تو زندگی منو بابات.. هیچی میدونستی یه دنیا عاشقت شدیم؟ زووود بیای عشقم.راستی!میشه انقد مامانتو اذیت نکنی فسقل؟ به ضرر خودته ها😁(نامه ای به پسرم) به زندگیمون خوش اومدی پسرم                                         چرا ادم تظاهر کنه به چیزی که نیست؟(پاراگراف اول بیوگرافی فک میکنم مزخرفات هورمونیه♥️)
تقریبا منم از دیروز خودمو استراحت مطلق کروم فقط‌میرم دستشویی طول سرویکس‌شما چند بود عزیزم؟

من اولی ۲۷ دومی هم همین 

کلا اروپا زیر ۲۴ رو سرکلاژ نمیکنه ولی تو ایران مد شده تندی سرکلاژ میکنن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
الهی بمیرم  یعنی شما سرکلاژت بی فایده بود؟؟؟

کلا سرکلاژم نکردن عزیزم.. دکتر نامردم تشخیص نداده بود.. وقتی دکترمو عوض کردم که دیر شده بود

مرسی فدات شم 

قربونت عزیزم. نگران نباش. بقول معروف گر نگهدار من آنست که من میدانم. شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

2706