2737
2734
عنوان

جشن دندونی🤷‍♂️🤷‍♀️

193 بازدید | 20 پست

سلام دوستان🖐🏻

یه سوال🤭برا افتادن دندون شیری و در اومدن اولین دندون دائمی،جشن دندونی میشه گرفت؟؟؟

خواهشا حمله نکنین که این جشنا چیه،اضافه اس ...

من برا پسرم تا حالا هیچ جشنی نگرفتم ،فقط دو بار تولد اونم با دوتا خونواده خودمو همسرم...بعد عید شش سالش میشه🥰

چن روز پیش استوری یکی از فامیلامونو دیدم که برا پسرش که همسن پسرمه جشنه دندونی گرفته بودن...البته پسرم هنوز دندونش نیافتاده😁😁😁ولی یهو دلم خواست منم براش جشن بگیرم،البته بازم فقط مامانم اینا و مادرشوهرم اینا رو دعوت کنم، قبلش گفتم بپرسم ازتون میشه گرفت یا مسخره اس...؟🤔🤔🤔

بگیر چه اشکالی داره وقتی دوس داری بگیری😍

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

مسخرع ک 

خب الان کسی اینکارارو نمیکنع 

هزینع بیخودیع 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام هر چیزی که باعث بشه شما جشن بگیرید و خوشحال باشید خوبه ابراز علاقتون به بچه تونه خیلی هم خوبه😍😍😍😍

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

نه همچین جشنی نمیگیرن البته جشن اولین پی پی و اولین عاروق  و.‌‌.. هم نمیگرفتن قبلا اما الان میگیرن 🤷🏻‍♀️

پس مونده به خودتون مخصوصا که خصوصیه هرجور دوست دارین انجام بدین

دخترم تاج سرم😍✨
2738
کی کی کی  کی میخواد برای من جشن دندونی بگیره❤️😍 آخه منم دندون عقلم داره در میاد خودشم کج😁

🎊🎉💃🎊🎉💝💝🥂🥂🎊🎉🎈🎈🎉🎊🎈 بیا اینم جشن

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
🎊🎉💃🎊🎉💝💝🥂🥂🎊🎉🎈🎈🎉🎊🎈 بیا اینم جشن

وای مررررررررررررررسی❤️😍

ولی ب مامانم میگم حتما برام ی جشن دندونی بگیره میگم دکورش هم کج بزنه کیکم کج سفارش بده😁🤦‍♀️

مرسی عزیزم بابت نظرت ولی اگه جشنم بگیرم ریخت و پاش نمیکنم،یه شام ساده با کیک

اها اینجور خوبع 

مثلا ی چیز خونوادگی بگیری خوبع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
وای مررررررررررررررسی❤️😍 ولی ب مامانم میگم حتما برام ی جشن دندونی بگیره میگم دکورش هم کج بزنه کیکم ...

😂😂😂😂

2706