2737
2739
عنوان

مامانا شما چطوری به بچه هاتون اموزش دادیدچ

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 32 پست
اموزش دادن که به یه جا نشستن نیست با بچه های هم سنش بازی کنه یا زیاد باهاش حرف بزنین در حین بازی و د ...

در حین بازی فقط سرش به کار خودشه و اصلا توجه نمیکنه

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤
انگار داری در مورد پسر من حرف میزنی 😂 ۱۵ ماهشه دقیقا همینطوره 🥴

😂😂😂😂😂

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی ولش کن فقط براش اهنگ انگلیسی بذار زوده بابا اموزششش چی اخه

میخوام حرف بزنه حداقل ماما بابا بگه😑😑😑😑نمیییگههههه😣

تنها کاری که پسر من ازش لذت میبره اینه که منم جیغ بزنم و دنبالش بدوام اونم فرار کنه جیغ زنان

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
2731
زوده عزیزم کم کم یاد میگیره من خودم تا 6 سالگی ی کلمه هم نمیگفتم بعدش مثل بلبل حرف میزدم 😂🤦‍♀️

چی بگم والا حداقل ماما بابا بگه خب....

تنها کاری که پسر من ازش لذت میبره اینه که منم جیغ بزنم و دنبالش بدوام اونم فرار کنه جیغ زنان

دقیقا مثل منو پسرم. یا قلقلکش بدم با صدای بلند چرت و پرت بگم اون بخنده و یا جیغ زنان دنبال بازی کنیم. 

عزیزم هر بچه ای روند رشد خودشو داره. اگر میخوای بازی کنی باهاش نباید عین یه ادم بزرگ بازی کنی! باید بشی یه بچه دوساله خودت. اینکه دنبالش راه بیافتی کتاب بخونی خب معلومه زدش میکنه. مثلا شعراش حفظ چن خودت به حالت اواز و دست زدن و رقصیدن انگار که داری برای خودت می رقصی دست میزنی بخون. برای یه بچه باید بچه شی. 

من کتابای پارچه ای خریدم کتابای می می نی خریدم چون خودم بچه بودم عاشقش بودم. کتاب حسنی خریدم ولی اصل ...

چی بگم عزیزم ب نظرم برامامان بابا گفتن خیلی خیلی زوده عزیزم اصلا اصرارنکن پسرم خیلی وقت نیست ک بابا میگفته مامانم تازه نمیگفت الان ماشاله اینقد حرف میزنه

2740
عزیزم هر بچه ای روند رشد خودشو داره. اگر میخوای بازی کنی باهاش نباید عین یه ادم بزرگ بازی کنی! باید ...

بخدا بچم براش. جیغ میزنیم دنبال بازی میکنیم قلقلکش میدم ادا درمیارم اونم میخنده. یه چندتا شعر حفظم دست میزنم میخونم. اهنگ میخونم میرقصیم ولی برای یادگیری دم به تله نمیده

من کتابای پارچه ای خریدم کتابای می می نی خریدم چون خودم بچه بودم عاشقش بودم. کتاب حسنی خریدم ولی اصل ...

عزیزم کتابای این سنش باید شکل باشه و نهایت یخط نوشته تو هرصفحه چون حوصله گوش دادان ندارن

اشکال فک کنم خیلی خوب باشه مثلا پسرم تو کتاب حموم عکس شامپو بود بهش میگفتم مامان با شامپو چکارمیکنم مثلا موهاشو میشست بیشتر بازی باشه پسرمنم هنو نمیتونه اسم شامپو بگه

اخه غیر مستقیم اصلا نگاهم نمیکنه بدو بدو میکنه و اصلا دم به تله نمیده و جیغ میکشه.

خب نکنه. مگه با نگاه کردن اموزش میبینه؟

خودتم درگیر این چیزا نکن

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
بخدا بچم براش. جیغ میزنیم دنبال بازی میکنیم قلقلکش میدم ادا درمیارم اونم میخنده. یه چندتا شعر حفظم د ...

اون یاد میگیره عزیزم به وقتش که زبون باز کرد همه این چیزایی که الان بهش یاد میدی بعدا جواب میده بهت نگران نباش. بعدم بچه استرس از وجود پدر مادر میفهمه نباید متوجه شه شما استرس حرف زدنش داری چون این براش جلب توجه میشه

اون یاد میگیره عزیزم به وقتش که زبون باز کرد همه این چیزایی که الان بهش یاد میدی بعدا جواب میده بهت ...

مرسی گلم از راهنماییت. والا من خودم استرس ندارم یه دکتری بود که میگف همه چی به وقتش اتفاق میوفته خانوم، من به شدت به حرفش اعتقاد پیدا کردم. فقط اطرافیانم زیاد نگرانن و هی ازم سوال میپرسن و همش بچه دیگران رو مثال میزنن. وگرنه من خودم ارومم

عزیزم کتابای این سنش باید شکل باشه و نهایت یخط نوشته تو هرصفحه چون حوصله گوش دادان ندارن اشکال فک ک ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم. 

مرسی گلم از راهنماییت. والا من خودم استرس ندارم یه دکتری بود که میگف همه چی به وقتش اتفاق میوفته خان ...

بی خیال دیگران. همه که دکتر نیستن. قرارم نیست هیچ دو بچه ای عین هم باشن! حرفم میزنه بیای بگی اینقدر حرف میزنه چکار کنم😂😂😂

2706