2733
2739

یه فامیلمون عروسش رفته خونه ی مامانش و طلاق می خواد. بعد به همه می گه علت اینکه طلاق می خواد اینه که به عروس جدیدی که آوردم (زن  پسر دومش که تازه یکساله ازدواج کردن) حسودی می کنه 😐😐و همش می گه چرا اون از من بهتره و چرا زود بچه دار شد و من نشدم!!! واسه همین طلاق می خوام 😐😑😑 آخه شما باور می کنید یه دختری که با هزار آرزو ازدواج کرده به خاطر همچین دلیلی طلاق بگیره؟؟ تازه عروس دومی هم همچین چیز  خاصی نداره که بخوای بهش حسودی کنی. فقط خانواده ی بهتری داره و فرهنگش به اینا بیشتر می خوره  و مادر شوهرش بیشتر دوسش داره! تازه عروس کوچیکه تو عقد هم حامله شد و بعد دروغ گفتن که بچه ش 6 ماه به دنیا اومده!! چرا عروس اول به همچین چیزی باید حسودی کنه؟! دختره هم تا اونجا که ما دیدیم  یه دختر آروم و سنگین و مظلومیه.واقعا دلم براش می سوزه. حالا نگید به تو چه ربطی داره و... واقعا حرص می خورم از بعضی رفتارای مادرشوهرا! از وقتی اینو شنیدم هم تو تعجبم هم حرص می خورم. 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما شوهر اون خیلی خوبه باهاش مادرشوهرش خیلی خوبه باهاش با این اونجوری نیستن

خیلی خستم خدایا کمکم کن تنهام نزار پشتم باش راهو بهم نشون بده و خودت هرجور صلاح میدونی به طرز عجیب و معجزه وار زندگیمو بگردون فقط از خودت میخوام خدایا که همیشه پشتم باشی و نگاهت رو ازم نگیری❤همه چیو بخودت سپردم تو درست کنی بهترین حالت و بهترین مدله درست شدنه کمکم کن🥺♥️الهم صلی علی محمد و ال محمد وعجل فرجهمتهش بد نیست اگ بد بود بدون تهش نیست😊با قلبای مهربونتون برای خواسته ای ک تو دلمه دعا کنید ممنون😘♥️
2738

نه قطعا براي بهتر جلوه دادن پسرشونه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بعضیا انقدر ذات خودشون سیاه و مغزشون مریضه که حتی حاضرن به خودشون ضربه بزنن ولی خوشی دیگران رو نبینن این خانم هم دیگه از شدت حسودی به عروس دوم داره خودش رو نابود میکنه خوب بشین زندگیتو بکن به تو چه که اون کی حامله شده 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

باور نکن

معلوم نیست چیکار کردن جونش به لب رسیده

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706