2733
2734

مامانم مثلا امروز اومده کمکم از صبح کارای بچرو کلا خودم انجام دادم کارای خونم میخوام انجام بدم دو دیقه بچرو میگیره با بی حوصلگی نگهش میداره صدای بچه فوری درمیاد منم مجبورم کارمو نصفه ول کنم باز بچرو بگیرم واقعا دلم گرفته مادرشوهرم دو برابر سن مامانمو داره خیلی کمک دخترش میده

تیکر تولد نفس مامان❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا مادر من بیمارستانم همرام نیومد گفت محیط بیمارستان چندشه . خودم و بابام و داداشم رفتیم خونه هم که اومدم خودم نینی رو حموم کردم خدا شاهده حتی غذا هم یرام اماده نکرده بود

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
2738
از ۶ صبح تا ۹ سرکاره شب بتونه یکم بچرو نگه داره هنر کرده

نوزادت چند وقتشه؟

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

نه هیچکس از نه روزگی خودم همه کاراشو کردم و شوهرم مادرشوهرم هم بنده خدا فقط شام و ناهار درست میکنه به ما هم میده چون میدونه وقت نمیکنم درست کنم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲