2737
2734

دخترم سمت راست شکمش درد میکرد بریم سونو گفت رو طحالش که سمت چپ هست نقطه نقطه است یا زخم خوب شده 

پزشکش گفت اورژانسی نیست ولی پیش متخصص طحال ادرس داد ببریم حالا سرچ کردم دکتره متخصص خون و سرطلان شناسی دارم سکته میکنم

الان دکتر معده من متخصص سطانه چه ربطی داره

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصولا اگه چیزی بود بهت میگفت الان قدیم نی ک مراعات کنن و اینا بعدم به پدر مادر بچه نگن چ مشکلی داره ب کی بگن !

گلم بد متوجه شدی

مهندس ساختمان و معماری♡آرایشگر♡مربی بدنسازی

نترس چیزی نیست

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2738
اینم گفته چیزی نیست ولی ببینه اگه لازم بود ازمایشهای دیگه بده حالا دیدم سرزلان شناس هست😭😭

نذر شیر به علی اصغر بکن اگر بچت چیزیش نبود که نیست قطعا بده

اصولا اگه چیزی بود بهت میگفت الان قدیم نی ک مراعات کنن و اینا بعدم به پدر مادر بچه نگن چ مشکلی داره ...

نمیدونم خدا کنه این فوق تخصص اطفال هست از پزشک سونو هم پرسیدم گفت مهم نیست ولی الان فهمیدم دکتر چی هست دارم میمیرم

ببین عزیزم اصلا نگران نباش ،مواردی که مرتبط با خون هست رو باید متخصص خون و سرطان مراجع کرد،دختر منم پارسال پلاکتش کم بود دکترش گفت ببرید متخصص خون،حالا شما یه متخصص کودکان هم ببر اگه اون گفت ببر متخصص خون

اگه دوست داشتین یه صلوات مهمونم کنین دوستان😘😍
2706