2737
2739
عنوان

شوهرم دادخاست اعسار زده همش هم دروغ نوشته

| مشاهده متن کامل بحث + 3672 بازدید | 60 پست
در هرصورت برادر من با اضافه کار ۲تومن میگیره  دختره خیلی بتونه سوا کنه ماهی ۳۰۰-۴۰۰تازه ا ...

عزیزم الان بحث برادرشمانیست بحث اون یک چهارم حقوقه که شماداری اطلاعات غلط میدی...انشالامشکل برادرتون حل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان بحث برادرشمانیست بحث اون یک چهارم حقوقه که شماداری اطلاعات غلط میدی...انشالامشکل برادرتون ...

کم کاری همکارای شما تقصیر من نیس😑😑

عجبا اطلاعات غلط رو همکارای شما میدن 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
2728
شماتوگوگلم بزنین نوشته یک چهارم حقوق حق زنه حتی اگه مرد دوباره ازدواج کنه...

ادم وقتی وکیل داره دیگه نت گردی نمیکنه برای کارای حقوقیش

متاسفانه وکیل درستی انتخاب نکردین که ساده ترین اطلاعات حقوقیرم نمیدونن...روزخوش

مطمین باش بلده شما ک دون پایه ایی بلدی اونکه سابقه کاری و دفتر داره بلد نیس؟؟

حتما نخواسته برادرمو بترسونه 

اتفاقا فک میکنم کارخوبی کرده 

هر راستی رو هم نبتید گقت ک موکل خودشو‌ ببازه

روز شمام خوش

2738
دقیقا منم از این میترسم خودشم میگه تا عمر دارم طلاقت نمیدم

بگو منم عجله ایی ندارم الان فقط ب درست فک کن کارای طلاقتو بده بابات مامانت پیگیر باشن ولی از حقوقت نگدر شده ماهی 500 بهت بدن ازش نگذر

بگو منم عجله ایی ندارم الان فقط ب درست فک کن کارای طلاقتو بده بابات مامانت پیگیر باشن ولی از حقوقت ن ...

نمی گذرم ازمهریه

واسه طلاقمم احتمالا وکیل بگیرم

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊
عجب وکیلی من خواهرم وکیل هست تمام روز با این قضایا درگیره یک چهارم حقوق رو به عنوان مهریه میدن به ...

خانمی منم الان وکیل گرفتم 

شوهرم خودش دادخواست طلاق وعدم تمکین دادووکیل هم گرفت الان هردومون وکیل داریم

وفعلاهنوزجلسه ی اولمون تشکیل شدوچون دادخواست فقدازطرفش بوده پروندمونوب شورای حل اختلاف ارجاع کردن

الان سوال من اینه درصورتی ک شوهرم سرتصمیمش مصمم بمونه وطلاق روبخاداول یکچهارم ازمهرمومیده وبقیه روقسط بندی میکنن؟؟

نفقه واجرت المثل بهم تعلق میگیره؟

اینم بگم ک دادخواست تمکین نداد،

وایاالان میتونه ازدواج مجددکنه؟

بگو آقای قاضی این جور قولنامه ها که فایده ندارد شما اولین بنگاه که برید در قبال ۱۰۰ تومن پول ده تاشو ...

واقعاخیلی خوبه ک امیدمیدی ب من بعضیاجوری روندطلاقوسخت میکنن وبدتعریف میکنن ک انگارمردارشوه چیزی ب قاضی میدن 

ک حقوق زن پایمال میشه

من وقتی میبینم بعضیامیان میگن حقوق فلان مردشیش میلیون ب بالاس ولی سالی ی سکه میده ..ناامیدمیشم اززندگیم

عزیزم این حرفا برای کی خوبه ؟ اولا بدون وکیل دستت به هیچ جا بند نیس  دوما پول قرض کن بعد با م ...

میشه یکم بیشتر توضیح بدی.. منم متاسفانه شاید مجبور بشم طلاق بگیرم. از زن داداشت بیشتر بگو لطفا.. مرسی

یه جوری به حرفای مردم اهمیت میدید،انگا انگشت وسط ندارید☹❄
باید کد رهگیری داشته باشه قولنامه ش ، سوری قبول نیس

خواهزشوهرم زندگیمو خراب کرده خودش ۴۴ساله و مجرده رفتع شهر دیگ مجردی خونه گرفته ولی قولنامه رو ب اسم شوهرم زدن .ادعا میکنه ماهی دوتومن اجاره خونه خالی داره میده ولی خواهرش اونجاست .کارمنده خودش حتی پول ب شوهرم میده واس همین همش تو زندگیم دخالت کرد ب طلاق کشونده

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
بگو آقای قاضی این جور قولنامه ها که فایده ندارد شما اولین بنگاه که برید در قبال ۱۰۰ تومن پول ده تاشو ...

شوهرمن س تا شغل داره ولی هیچ جا ثبت نیس چجوری ثابت کنم؟؟؟

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
2706