2733
2739

الان منطقی ترین برخورد از نظر شماچیه؟لطفا تمام پستای خودمو تو تاپیک قبلی بخونید

مرد=انسان  زن=انسان  انسان=انسان
نمیخوادت چرا ولش نمیکنی؟؟؟  یا بجنگ حق و حقوقتو بگیر و جدا شو  یا کلااا ولش کن بزار برو& ...

چ میدونم.بابام ب مامانم‌خیانت کرده.اینم سوءاستفاده میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ میدونم.بابام ب مامانم‌خیانت کرده.اینم سوءاستفاده میکنه

چرا باید قضیه خیانت بابات رو همسرت بدونه؟ بعدم اگ ذره ای بهن علاقه داشته باش این کارایی که تو تاپیکات گفتی کرده رو نمیکرد خودتو گول نزن 

مرداببینن اویزونی بدتر ازت دور میشن 

2731
چرا باید قضیه خیانت بابات رو همسرت بدونه؟ بعدم اگ ذره ای بهن علاقه داشته باش این کارایی که تو تاپیکا ...

آره میدونم دیگه دوسم نداره.خودش ک‌میگه عاشقتم ولی دروغ میگه.اون قضیه هم چون مامانم قهر کرد رفت فهمید بعد دادگاهی داشتن باید چند روز میومد خونه ما دیگه باید ب شوهرم‌میگفتم.شوهرم فقط واسه نیازش منو میخواد.تا ی چیزی میشه میگه برو.تمام تصمیماتشو با مامانش میگیره همه چیمون دست مامانشه.منو برده خانوادش میدونه.مرسی ک تاپیکامو خوندی.دلم گرفته ب مامانم هم نمیتونم بگم.اگه بگه برو من و مامانم آبرومون میره.منم آواره میشم

آره میدونم دیگه دوسم نداره.خودش ک‌میگه عاشقتم ولی دروغ میگه.اون قضیه هم چون مامانم قهر کرد رفت فهمید ...

خب اگه جایی نداری بری و ...‌ کلا ندید بگیر شوهرتو بهانه دسلش نده واسه خودت زندگی کن اما بفکر باش کم کم مستقل شی ...