2737
2734
عنوان

نمیدونم چه کار کنم

212 بازدید | 25 پست

من قبل نامزدم با یکی دوست بودم مدت سه ماه وبه ازدواج نرسید چون طرف خاین بود اینو در مورد گذشتم بهش گفتم.اون همه چیزو میدونه تمام شخصیتمو متوجه شده مثلا سر کار من اصلا لاس نمیزنم همش سر این موضوع اذیت شدم یا عاشق کارو درس خوندم وتفریح خاصی ندارم دیروز گفتم چرا بهم نمیرسیم همش مانع ایجاد میشه گفت شاید کاری کردیم گفتم تا حالا به هیچ پسری ظلم نکردم یکدفعه گفت مگه چند تا پسر تو زندگیت بودن .خیلی زده شدم بعد گفت تقصیر خودته گفتی هیچ پسری از دیشبه خیلی زده شدم .منو واون هیچ رابطه جنسی تا الان نداشتیم با وجود اینکه انقدر همو میخواهیم کلی بخاطر هم جنگیدیم خیلی خستم این حرفش مثل تیر خلاص بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا کلا دنبال اتو میگردن 

اییییی بدم میاددددد

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728
بعضیا کلا دنبال اتو میگردن  اییییی بدم میاددددد

موافقم الان یک پسری بگه من تا حالا به هیچ دختری بدی نکردم یعنی دوبست تا دوست دختر داشته مگه فقط حق ضایع کردن به دوستیه ادم میتونه یک دنیا رو بزاره سرکار ولی دوستم با هیچ کس نباشه

اخه بگی تا حالا به هیچ پسری بدی نکردی یعنی باهمه دوست بودی

یه مطلبی از یه روانشناس شنیده بودم که میگفت به همسرتون به هیچ وجه راجب خواستگار یا دوست پسرتون سابقتون نگین.... 

استارتر ایشالا مشکل شما حل بشه و این جمله رو هم فراموش نکن❤️❤️❤️❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2740
چقدر راحت منی که اینهمه بخاطرش از خودگذشتگی کردمو برد زیر سوال

بیایین ساده نباشیم زندگی کردن تکنیک های خاص خودشو داره از خودگذشتگی این روزا معنایی نداره فقط خودتو دوست داشته باش خودتو تحویل بگیر

فقط و فقط کاری که حس خوب واقعی میده انجام بده

یه مطلبی از یه روانشناس شنیده بودم که میگفت به همسرتون به هیچ وجه راجب خواستگار یا دوست پسرتون سابقت ...

من همچیم سر زبونمه راحت میگم😑😑😑

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
نباید میگفتید از گذشته و اشتباهات گذشته به اون

ازم پرسید منم صادقانه گفتم کار بدی نکردم من ۳۸سالمه بگم تا حالا با هیچ کس دوست نشدم دورغ بود یکبار تجربه کردم خوشم نیامد ادامه ندادم خودشم از طریق اشنا معرفی شده برای اردواج با یکسال فقط تلفنی حرف زدیم چون ایران نبود اگر من دختر پسر بازی بودم اصلا باهاش نمیموندم الان اصلا همو نمیبینیم اون تهران نیست کرونا پیش امده بازم با همیمیم تا حالا رابطه جنسی هم باهاش نداشتم اصلا .یعنی کوره نمیبینه

یه مطلبی از یه روانشناس شنیده بودم که میگفت به همسرتون به هیچ وجه راجب خواستگار یا دوست پسرتون سابقت ...

من زیاد توضیح ندادم ولی روز اول اشنایی پرسید گفت صارقانه میخوام بدونم چون هدفم ازدواجه من روز اول گفتم .خودش یکبار ازدواح کرده طلاق داده همه دلایل طلاق را بهم گفت من کنجکاوی نکردم باورش کردم حالا چرا هی کنجکاوی میکنه نمیدونم

ازم پرسید منم صادقانه گفتم کار بدی نکردم من ۳۸سالمه بگم تا حالا با هیچ کس دوست نشدم دورغ بود یکبار ت ...

ایشالا مشکلتون حل بشه

ولی اینو بدون همین که قبل اینکه بری سر خونه زندگی اینا برات رو شده خوبه و اگه ازدواجتون صورت نگرفت ناراحت نشو چون ارزشت بالاتر بوده

ایشالا مشکلتون حل بشه ولی اینو بدون همین که قبل اینکه بری سر خونه زندگی اینا برات رو شده خوبه و اگه ...

یعنی من کار بدی کردم صادق بودم اون از دیشب کلی برام استیکر گل وقلب فرستاده ولی من خیلی ناراحتم رفته تو مخم .زده شده یکدفعه

ایشالا مشکلتون حل بشه ولی اینو بدون همین که قبل اینکه بری سر خونه زندگی اینا برات رو شده خوبه و اگه ...

میخوام امروز بهش بگم چند روز بهم زنگ نزنه حالم داره بهم میخوره