2733
2734

@gh73    

این دوستم فک کنم سالهاس نمازشب میخونه 

کللی هم تاپیک داره ک همه روتشویق بخواندن نمازشب میکنه 

خوش بسعادتت عزیزم❤

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

@سواره    

این خواهرمهربونم هم چندسالی هست فک کنم نمازشب میخونه دائما  ❤  خدابهش توفیق داده .خوش بسعادتت خواهرگلم 😍

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@kylie_puzzle    

سلام عزیزم .شنیدم شما نمازشب میخونی خواستم صدات کنم سوال سادات خانوم جواب بدین😊😍

ممنونم عزیزم

2731

من از ماه رمضون امسال توفیق پیدا کردم تا الان دارم میخونم خدا ان شاءالله قبول کنه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
@kylie_puzzle     سلام عزیزم .شنیدم شما نمازشب میخونی خواستم صدات کنم سوال سادات خانوم ج ...

سلام رها خانوم جان .خوبی عزیزم . سلامت باشی مهربونم . چشم عزیزم 

فقط حیدر امیرالمونین است 

التماس دعا....

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU
2740

سلام من توفیق خوندن نماز شب ندارم اما از همه دوستان التماس دعا دارم  🌸🌸🌸

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
سلام رها خانوم جان .خوبی عزیزم . سلامت باشی مهربونم . چشم عزیزم 

سلام گلم.ممنونم ❤ چشمات بی بلا عزیزم🌹🌹

سلام سادات خانوم. خوب هستین ؟الحمدالله که دوباره اومدین به سایت .   من اولین بار رو امسال ...

سلام علیم عزیزم،انشاءالله منتظریم‌مرخص بشیم الحمدالله الحمدالله 

انشاءالله اینجا همه هرشب اعلام کنیم که نماز شب خوندیدم 

سلام علیکم خواهرم 🌹 التماس دعا دارم و از محبت شما ممنونم 

حتماااا عزیزم ان شاءالله بهترین؟

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706