2733
2734
عنوان

ب بچم ک نگاه میکنم

226 بازدید | 23 پست

کیف میکنم اینقدر ک میخوامش

چقدر معصومه

چقدر کوچیک و ضعیفه

الان این جمله ای ک میگن 

فلانیو بیشتر خودم دوس دارم درک میکنم

جونمم براش میدم

الان مامانمو درک میکنم

مادر بودنو میفهمم

خیلی منتظر بودمااا 

تا بالاخره وقتش شدو منم بچه دار شدم

ایشالا همه انتظارشون تموم بشه❤

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

کاش منم میتونستم بچه دارشم

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر یه مامان دیدم از بچه دار بودنش خوشحاله😍❤

والا یکی که میخواست بچه سه ماهشو بذاره فرار کنه چون خسته شدم از بس بچشو نگه داشته بود😑💔

ایشالا بچت سالم بااشه❤

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2728

آخی عزیزم خدا حفظش کنه😻😍😍😍 انشاءالله خدا به همه فرزند شیرین بده❤❤

لطفا لایکم نکنین اگ چیزی نمیگین 😠میشه برا گل روی امام خوبی ها یه صلوات بفرستین؟😍😍                       
کاش منم میتونستم بچه دارشم

میشی عزیزم من یکیو میشناسم فقط ۳سال وقت داشت تا یائسگی اما خدا خواست بهش داد

منم خیلی منتظر بودم

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2738
میشی عزیزم من یکیو میشناسم فقط ۳سال وقت داشت تا یائسگی اما خدا خواست بهش داد منم خیلی منتظر بودم

مشکل از نامزدمه گفتن با عمل ب احتمال 50 درصد اوکی میشع ولی بازم معلوم نیست 🙂

از 13سالگی طلاق پدرومادرم و دچار افسردگی و بیماری دو قطبی 16 سالگی یه خودکشی ناموفق داشتم از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم،2سال بیمارستان روانی بستری شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،بدنم پراز جای تیغ بود و گل مصرف میکردم ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم اره من تونستم، اینارو گفتم ک اوله راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب چیزایی ک میخوام میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هستم😎😁باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛افسرده ها بیمار نیستن فقط دنیارو بیشتراز بقیه فهمیدن! من از اون آدماییم ک مینویسم ن اینکه نویسنده باشم، مینویسم، حرفامو مینویسم اما یه سری چیزارو نمیشه نوشت مثل یه چیزی بین بغض و اشک ک تو میبینی ولی بقیه نباید ببیننش💛

اخی عزیزم 😍😍

کاش منم بتونم زود نی نی دار بشم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
ایشالله خدا یه نی نی ناز و تپل و مپل بده🙏😍

قربونت عزیزم 💋💋💛

خداروشکر یه مامان دیدم از بچه دار بودنش خوشحاله😍❤ والا یکی که میخواست بچه سه ماهشو بذاره فرار کنه ...

بعضیا درکی از مادر بودن ندارن 

آدم اگ مادر واقعی باشه

گریه کردنای بچشم براش شیرینه

وقتی بچم نا آرومه فقط از این ناراحتم ک داره اذیت میشه و کاری ازم بر نمیاد 

اون طفل معصوم چ گناهی داره اخه

یه نوزاد ک حتی نمیتونه خودشو سیر کنه واسه همه چیز ب مادرش نیاز داره

مادرش دوسش نداشته باشه کی دوسش داشته باشه😍❤

بعضیا درکی از مادر بودن ندارن  آدم اگ مادر واقعی باشه گریه کردنای بچشم براش شیرینه وقتی بچم ...

دقیقا😊❤

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
2706